Ultimate magazine theme for WordPress.

Zaman Geçer Onlar Kalır

0 321

Onlar! Evet istediğiniz kadar zaman geçsin, dilediğiniz kadar moda ve trendler değişsin bu parçalar asla değişmez. Dolabınızda hemen elinizin altında olan bu parçalar her daim hem yardımcınız hem de şıklık anahtarınızdır. Şimdi her daim şık, temiz ve klas görünmek istiyorsanız bu parçalara bir göz atalım.

1.BEYAZ BASİC TİŞÖRTLER

Dolabınızda bulunması gereken temel parçalardan kendisi. Yuvarlak yaka, v yaka, derin v yaka … Her türlüsü kabulümüzdür. Asla ve asla modası geçmez. İster spor olarak kullanın isterseniz aksesuarlar ile destekleyerek şık bir görünüm elde edin hiç bir zaman sınıfta kalmazsınız.

2. KOTLAR

Kot hakkında ne denebilir ki … Hiç bir zaman eskimeyen gittikçe daha çok çeşitlenen bir endüstri. Herhalde dolabında bu kurtarıcı parçayı bulundurmayan yoktur. Her alanda her çeşidini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

3.DERİ CEKET

İsterseniz gece elbisenizin üstüne isterseniz gayet salaş bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Diğer her ceketten daha fazla kullanabilirsiniz. Her daim şık ve dikkat çeken bir tarzınız olduğunu kanıtlarsınız. Bundan hiç şüphemiz yok.

4.SİYAH MİNİ ELBİSE

Kokteyllerin, davetlerin, konserlerin, toplantıların bir çok alanın vazgeçilmez parçasıdır. Eğer şık bir yere davetliyseniz aklınıza ilk gelen dolabınızın bir köşesinde mutlaka! bulunan siyah elbisenizdir. Saç, makyaj birde takılar tamamdır. Ortamın en tarz kadınlarından olacaksınız.

5.BEYAZ GÖMLEK

Ve evet beyaz gömlek. Tamamen şık, klas bir görünümün anahtarıdır. Tamamen kombinleme biçiminize bağlı olarak istediğiniz her tarzı yakalayabilirsiniz. Gerçekten bir ortamda dikkat çekmek, temiz bir izlenim bırakmak istiyorsanız tercihiniz bundan yana olabilir. Zamansız şıklığın ilk tercih edilen parçalarındandır.

6. VE BONUS…

Şıklık ve spor karmaşasından kendilerine başrol seçen iki oyuncu var şimdide. Stiletto ve beyaz sneakerslar… Daha önce bahsettiğimiz zamansız parçalar ve şu anki başroller ile dünyanın her yanında gayet şık ve hoş bir bayan olarak göze çarparsınız.

​​​​​​​Evet bayanlar, şimdiye kadar saydığımız ve her şık bayanın bildiği parçalar dolabımızda bulunduğu sürece sırtımız yere gelmez. Arkadaşlar bir kafede buluşmuş , dedikodular birikmiş senide çağırıyorlar veya çok önemli bir sunumun, iş görüşmen var. Ya da güzel bir kutlama, haftasonu gezisi… say say bitmez ama yukarıda bulunan parçalardan başka hiç birşeye ihtiyacınız yok. Hafif bir makyaj, temiz bir cilt, güzel bi gülücük.. Çok şıksınız!

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.