Ultimate magazine theme for WordPress.

Yıllardır Moda Olmayı Başaran Kıyafetler

0 322

Her yıl moda değişsede bazı kıyafetlerin modası hiç değişmemektedir. Zaman da yolculuk yaptıran bu trendleri oldukça moda. Tasarımcılar geçmişin şık modası olan giysileri günümüze taşımaktadır. Yıllardır modası geçmeyen kıyafetler, şu şekilde sıralanabilir:

Kalem Etek Modası 

Yıllardır modası geçmeyen ve klasik olmaya devam eden etek modellerindendir. Hem gündelik hem de iş hayatınız da kullanabilirsiniz. En tercih edilen modeller arasında yerini almış durumdadır. Beyaz gömlek veya renkli tshirtlerle kombinleyebilirsiniz.

Siyah Pantolon Modası 

Dar kesimli veya boru paça siyah pantolon yıllardır modası geçmeyen kıyafetler arasındadır. Uzun yıllar giyebilmek için kaliteli kumaştan pantolonlar almanız gerekir. Bu modası geçmeyen siyah farklı kesimli pantolon modellerini isterseniz bir ceket isterseniz de bir gömlek veya bluz ile kombinleyebilirsiniz.

Beyaz Gömlek Modası 

Modası geçmeyen parçalardan biri de beyaz gömleklerdir. Günlük ve iş hayatınız da kullanabileceğiniz ve kolayca kombinleyeceğiniz kıyafetler arasındadır. Yıllardır modası geçecek gibi gözükmüyor demek oldukça mümkün.

Fular Ve Bandana Modası 

Modası geçmeyen kıyafetler gibi bazı aksesuarlar da oldukça moda. Bu aksesuarlar arasına giren bandanalar ve fularları çok rahat bir şekilde bileğiniz de veya boynunuza takarak kullanabilirsiniz. Ayrıca modası geçmeyen renkler ile tarzınızı yaratabilirsiniz.

Kısa Üst Modası 

Uzun yıllardır modası geçmeyen bu kısa üstleri tercih edebilirsiniz. Farklı renkleri ile şıklığınıza şıklık katacaksınız. Her tarz da pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz.

Vintage Giyim Modası 

Bu sezon 70’li yılların giysileri oldukça moda. Puantiyeli elbiseler, yakalı gömlekler, vatkalı ceketler ile modası geçmicek kombinler hazırlayabilirsiniz. Gününüz modası ile geçmişin geçmeyen moda giysilerini kombinleyerek vintage giyim modasına ayak uydurmuş olursunuz. Birçok ünlü isimlerin de uyduğu vintage giyim modası bu yıl oldukça trend.

Yüksek Bel Pantolon Modası 

Yıllardır klasik olmaya devam eden yüksek belli pantolonları tercih edebilirsiniz. Beyaz bir tshirt ile kombinlerek şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Günümüzde de bol kesim yüksek bel pantolonlar kullanılmaktadır. Bu tarz da ki pantolon modellerine ‘boyfriend’ pantolon denmektedir. Modası yıllardır geçmeyen bu pantolon modelini dolabınıza ekleyebilirsiniz.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.