Ultimate magazine theme for WordPress.

Yeni Sezon Moda Trendi: Nakış İşleme

0 314

Geçtiğimiz sezon mağazalarda sık sık karşılaştığımız işlemeli parçalar bu sene de moda! Elbiselerde ve üst parçalarda görmeye alıştığımız işlemeli detaylar artık her yerde. Yeni sezonda bu trend kot ceket, pantolon ve şortların yanı sıra çanta ve ayakkabı gibi aksesuarlarda da sıkça kullanılıyor.

Pek çok ünlü markanın ve tasarımcıların bu işleme trendini transparan ve tül kumaşlarda kullanmaya başlayarak yeni sezona hareket kattıkları da gözlerden kaçmadı. Özellikle Gucci, Marchesa gibi markaların da bu trend ile yeni sezona açılış yapmaları, bu tarzı uzun bir süre daha göreceğimizin kanıtı sayılabilir. Lüks markaların dışında her yerde kolayca bulunabilen ve her kesime hitap edebilecek markaların da koleksiyonlarında benzer kumaş üstüne işlemeli parçaları bulmak mümkün. Nakış işlemeli parçalar her yerde yani alternatifler çok fazla ve bu da kendi tarzınızı öne çıkarmak için büyük bir fırsat.

Kumaş olarak kot parçalarda çok şık durduğu gibi özellikle siyah kumaşların üstündeki işlemeler gözü daha az yorduğu için daha hoş duruyor. Koyu renklerle birlikte kombinlendiğinde, mesela iddialı bir ruj veya kalın topuklu botlar, çizmeler ile çok şık ve göz alıcı bir stil yakalayabilirsiniz. Hem son derece şık, hem de cool görünmenin yolu işte bu nakış işlemeli parçalardan geçiyor. En önemli artısı ise gündüz kullanabileceğiniz gibi özel akşamlarda veya herhangi bir etkinlikte de bu şık nakış işlemeli parçaları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Hem şık hem de sportif bir görüntü yaratmak istiyorsanız, imdadınıza yine nakış işlemeli parçalar yetişiyor. Diğer tüm parçalarınız düz ve sade olsa bile spor ayakkabılarınızdaki o ufak nakış işlemeli detaylar sizi farklı göstermeye yetecek.

Hala dolabınızda nakış işlemeli bir parça yok mu? Çok geçmeden ilkbahar ve yaza uygun bir stil içinde sizde bu yeni trendi değerlendirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.