Ultimate magazine theme for WordPress.

Yeni Evli Çiftler İçin Cinsellik Önerileri

0 386

Cinsel yaşamın düzenli hale gelmesiyle birlikte cinsel performansta da birtakım değişiklikler karşımıza çıkar. Bu değişikliklerle sizler de her yönüyle eşinizle güzel dakikalar geçirebilir ve her anlamda mutlu olabilirsiniz. Özellikle yeni evlenmiş çiftler birbirine asla ilk zaman doymaz. Bunun için yeni evliler için cinsel pozisyonlar konusu gerçekten de dikkate alınması gereken bir noktadır. Bu yüzden yazımızda hangi pozisyonların çiftler için ideal olduğuna yer verdik.

Kadın Üstte Pozisyonu

Bu pozisyon yeni evli çiftlere en çok önerilen seks pozisyonlarından birisidir. Bu seks pozisyonunda erkek yatağa sırtüstü uzanır ve kadın üstüne çıkarak cinsel birliktelik yaşanmaktadır. Söz konusu pozisyon gerçekten de son derece önemli konulardan birisi olmaya devam etmesi bakımından her halükarda önem teşkil eden yaklaşım tarzından olması hasebiyle her açıdan dikkat çeker.

Misyoner Pozisyonu

Klasik seks pozisyonu olması nedeniyle bu pozisyon da sıkça tercih edilenlerden bir diğerini oluşturmaya devam etmektedir. İşte bu açıdan yeni evlilere cinsel pozisyonlar bakımından mutlaka önerilecek seks pozisyonlarından birisi olmayı sürdürmektedir. Bu pozisyonda kadın yatağa uzanır ve bacağını açarak erkeğin vajinal birleşme gerçekleştirdiği düz seks pozisyonudur.

Sandalyede 

Cinsel ilişkide yeni evlilerin fantazilerinden birisi de mutlak surette sandalyede yapılan seks pozisyonudur. Sandalyeye erkek oturur ve eşi de kucağına oturarak bu pozisyon gerçekleştirilmektedir. Bu cinsel birliktelik de her açıdan evlilere seks pozisyonları arasında gelen dikkat çeken pozisyonlardan biridir.

Masada

Fantazinin sınırı hududu yok. Özellikle de yeni evlilerde cinsel beraberliğe olan açlık hissi uzun yıllar düzenli seks hayatı yaşayan çiftlerden daha fazla olduğundan dolayı gerçekten de önemli bir konudur. Masada seks pozisyonu da erkeğin hakimiyetinin gerçekleştiği bir seks pozisyonu olarak karşımıza çıkar. Kadın masaya çıkar ve masanın uçlarından tutarak destek alır. Vajinal birleşmenin gerçekleştiği bu seks pozisyonunda erkek bacakları boyunun uzunluğuna göre omz alarak daha heyecanlı ve dominant hard seks gerçekleştirebilir. Bu yönüyle hem kendisini hem de eşini çıldırtacak ve kesinlikle bitip tükenmek istenmeyecek ateşli dakikaların gerçekleştirilmesini isteyebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.