Ultimate magazine theme for WordPress.

Yeni Başlayanlar İçin Top 5 Kamasutra Pozisyonları

0 391

Hint yaşamında hayat felsefesi olma özelliğindeki kamasutra, Hintliler tarafından tarih boyunca gerçekleştirilen sevişme teknikleri olarak kabul edilmektedir. Zevk anlamına gelen kama ile kitap anlamına gelen sutra kelimeleri birleştirilerek kamasutra (zevk kitabı) ortaya çıkmıştır.

Yeni başlayanlar için en basit 5 kamasutra seks pozisyonlarından bahsedilerek bu teknikleri çok kolay uygulayarak siz de cinsel yaşamınızda mutluluğu her yönden yakalamış olacaksınız.

1. Misyoner Pozisyonu

Kamasutra felsefesinde de 100 seks pozisyonu arasında en basit seks tekniklerinden birisidir. Kadın sırtüstü yatağa uzanır ve bacaklarını ayırır, erkek iki elini yatağın üzerine paralel bir şekilde bırakarak böylelikle cinsel birleşme gerçekleşir.

2. Aşk Üçgeni Pozisyonu

Yeni başlayanlar için tercih edilen kamasutra seks pozisyonları arasında gelmektedir. Misyoner pozisyonuna benzemesi nedeniyle de oldukça kolaydır. Kadın yine sırtüstü yatağa uzanır, dizlerini kırarak ellerini eşinin beline dolar. Erkek ellerini kadının boynuna dolar ve dizlerinden güç alarak yüz yüze birleşme gerçekleştirilmiş olur.

3. Nirvana Pozisyonu

Kamasutranın önde gelen basit seks pozisyonlarından bir diğeridir. Kadın iki ayağını birleştirerek yatağa uzanır. Ellerini yatağın ucundan tutarak destek alır. Erkek bacağını partnerinin bacağına dolayarak üste geçer böylelikle yeni başlayanlar için kamasutra pozisyonu gerçekleşmiş olur.

4. Lotus Pozisyonu

Kadın yatağa sırtüstü uzanır ve bacaklarını ayırarak havaya kaldırır. Erkek her iki dizini kırarak bacak arasından birleşme sağlanır. Bacak omuza pozisyonuna oldukça benzeyen bu seks pozisyonunun tek farkı bacakların omza alınmaması havada kalmasıdır.

5. Doggy Pozisyonu

Kamasutra 100 seks pozisyonları arasında dikkat çeken bir diğer pozisyondur. Kadın dizlerini kırar ve tıpkı bir köpeğin oturuşu gibi iki elini yatağın üzerine koyar. Erkek arkadan yanaşarak birleşme gerçekleştirilir. Bu pozisyon da basit kamasutra pozisyonları arasında gelmesi adına sıklıkla tercih edilen seks pozisyonlarından bir diğeri olma özelliğini taşımaktadır.

Her bakımdan siz de eğer yeni evliyseniz ve de farklı pozisyonlar denemek istiyorsanız bunları deneyerek her açıdan mutlu olabilir ve böylelikle her anlamda seks kalitenizi daha üst seviyeye çıkartarak mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.