Ultimate magazine theme for WordPress.

Yatakta Dominant Olmanın Yolları

0 339

Genellikle yatakta dominant olarak bilinen taraf erkek olarak bilinsede bu her zaman böyle olmayabilir. Karşısındaki kadın bunu doğru bir şekilde yaparsa hiçbir erkek, kadının dominant olmasına karşı çıkmaz. Yatakta iyi olmanın sırları ve nasıl dominant olunur konularını konuşacağız.

Dominant olmak ile kaba olmayı karıştırmayın.

Birçok kişi dominant olayım derken o an ki bütün zevkleri mahvedebilir. Dominantlık baskın olmaktır, sevişmeyi sizin yönlendirmenizdir. Henüz buna hazır değilseniz biraz daha erteleyin. Çünkü kimse yatakta kaba bir partnerle vakit geçirmek istemez.

Kullanacağınız dil önemlidir.

Yatağın içinde dominant olmanız partnerinizi bağlayarak sert hareketleri uygulayacağınız anlamına gelmiyor. Partnerinizin kendisine neler yapılmasını istediğini ve nelerden zevk aldığını sorarak başlayın. Ilımlı ve yavaş tonla konuşmaya başlayıp daha sonrasında sertliğe doğru yavaşça gidin. Eğer istediğini alamazsanız, karşılığında cezalandırabileceği konusunda bir takım sözler verin. Konuşma sertliğinden sonra hareketlerinizide sertliğe yavaşça geçebilirsiniz.

Sözler çok önemli.

Eğer yatakta dominant olmak istiyorsanız iletişim kurmaktan çekinmemeniz gerekir. Kulağına onu ne kadar istediğinizden bahsedebilir ya da havaya sokmak adına bir kaç kelime söyleyebilirsiniz. Erkekler yatak konuşmaları gibi hareketlerden çok hoşlanır.

Başlatan siz olun.

Sizi onun soymasını beklemekten vazgeçin önce. Adımları karşı taraftan beklemeden siz atmaya başlayın. Onun gözünün önünde soyunmaktan başlayabilir veya bundan çekiniyorsanız, ki çekinmemelisiniz, onu iç çamaşırlarınızla karşılayabilirsiniz. Bir diğer alternatifimiz de onu soyarak başlamak olacak. Her türlü fazlasıyla hoşuna gidecektir.

Merak uyandırın

Yavaş yavaş ilerlerken bir sonraki hareketinizi anlayamamak, karşınızdaki kişinin kız veya erkek olması hiç farketmeden merak edecektir. Merak, aşkı ve sevişmeyi ateşleyen en önemli noktadır. Yatakta ve ilişkide kadının baskın olması erkeklerde oldukça merak uyandırır.

Oyun oynayın.

Genellikle yatakta erkeğin baskın olmasına alışkınsanız, bu sefer bu rolü kadına verin, her iki taraf içinde eğlenceli olacaktır. Yatakta iyi olmanın sırları buradan geçer. Erkeği fiziksel olarak kısıtlayın, ceza verin. Ellerini tutmak veya bağlamak olabilir, partnerinizin sevmediği bir şey olmadığı takdirde. Bu hem size dokunmasını engelleyerek daha çok istemesini sağlayacak, hemde kontrolü elinize almış olursunuz. Ellerini çözmek için ise size istediğini vermesi gibi kurallar koyarak, oyununuzu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.