Ultimate magazine theme for WordPress.

Yatak Odalarında Barok Esintiler

0 351

16. yüz yıl sonlarında Avrupa’da başlayan ve asıl etkisini 17. yüz yılda gösteren barok stilinin temel mottosu görkem ve gösteriştir. Mimari yapılardan müziğe, plastik sanatlardan ev dekorasyonuna kadar her alanda bugün dahi popülerliğini sürdüren barok nedir kısmında ihtişamdan hoşlananların ifade şeklidir diyebiliriz.

Evleri saraylara çeviren tarz

Ev dekorasyonunda iddialı olmaktan korkmayanların yapacakları ilk adım evlerinin kapılarını barok stilinin gösterişli parçalarına açmalarıdır. Mobilyalardan kullanılan kumaşlara kadar her bir detay evlerde saray esintisi yaratacak kadar etkili

Gösterişli yaşam alanları 

Sadelik ve basitliğin pirim bulamadığı barok stilinde her bir parça heyecan uyandıracak kadat etkileyici ve gösterişli olmalıdır. Bu stil amacı ile uygulanacak dekorasyonda kullanılacak renkler de yine gösterişten nasibini alacaktır. Zira barok tarzın en popüler renkleri bordo, yeşil, altın sarısı gibi iddialı tonlardan oluşmaktadır.

Barok dekorasyonun püf noktaları 

Barok tarzda aksesuarlar da ana parçaları tamamlamanın yanında tek başlarına bile ilgi odağı olacak kadar özel ve güzel. Süslemenin de ayrı bir önemi olan bu stilde el işçiğine de hak ettiği paye veriliyor. Ferahlığın lüks ile buluşma noktası olan barok dekorasyonunda tablolarında ayrı bir yeri olduğunu unutmayın.

Gösterişli bir zerafet 

Yatak odalarında gösterişli bir zerafeti yaşamak isteyenler için perde seçiminde de yine ağır ve iddialı kumalara göz atmak gerekiyor. Yine yatak örtüsünde de işlemeli, dantelli ve canlı renklerden korkmamak şart. Mobilya tasarımındaki detaylar ve duvar kaplamalarındaki yansımalar sayesinde yaşadığınız mekanları bir film sahnesine dönüştürebilirsiniz.

Büyük mobilyalar ve etkileyici aksesuarlar

Görkem ve ihtişam mobilya seçimindeki tasarım detayları ile birlikte mobilyaların büyüklüğü ile de sağlanmakta. Bu stilde bir dekorasyonda kullanıcak mobilyalar standart modern tasarımlara göre daha gösterişli. Barok tarz mobilyalar aynı zamanda genelde doğal ahşaptan seçilmeli. Siyah, maun, kahve gibi koyu tonlar da yine bu tarzın en önemli belirleyicisi.

Yaşam alanlarında görsel bir şölen 

Yaşam alanlarınızda görsel bir şölen yaratmak için tercihiniz barok stilden yana olmalı. Kullanılan mobilyalardan dekorasyon ürünlerine kadar her detayın atlanmaması gerektiği bu stilde altın varaklar da unutulmamalı. Dekorasyonu sanata çeviren bu tarzı yatak odalarında doyasıya yaşamak isteyenler yatak çevresine tüler sararak etkiyi daha yüksek seviyelere çıkarabilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.