Ultimate magazine theme for WordPress.

Versace 2019 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

0 364

Milano Moda Haftası’nda gerçekleşen Versace 2019 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda 90’lı yılların birbirinden güzel süper modellerinin markanın en yeni tasarımlarını sergilediği defilede rengarenk anlar yaşandı. Henüz 23 yaşındaki Kendall Jenner defilenin en genç modeli olarak Versace markasının renkli dantel işlemeli kıyafetleriyle geceye damga vuran isimlerden birisi olmayı başardı.

Gianni Versace’nin Ölümünün 20. Yılına İthaf

Versace markasının yaratıcısı Gianni Versace’nin ölümünün 20. yılında gerçekleştirilen versace ilkbahar/yaz koleksiyonu en yeni kreasyonlarında rengarenk dantel işlemeli kıyafetler ve başlıklar geceye damga vurdu. Aynı zamanda geceye damga vuran 1990’lı yılların unutulmaz top modellerinin defilesi de ayakta alkışlandı. Defilede rengarenk tasarımlar Versace en yeni kreasyonları olarak seçkin tasarımlara yer verildi.

Rengarenk Streçler

İlkbahar/Yaz kreasyonlarında gold renginden ilham alınarak tasarlanmış yüksek bel streçler geceye damga vuran tasarımlar arasında yer alıyordu. Gerçekten de siyahın ve altın renginin eşsiz kombinlenmesinden meydana gelmiş streçler geceye damga vuran rengarenk tasarımlardan yalnızca birisiydi.

Logo Baskılı Etekler

Midi etekler de versace ilkbahar/yaz 2019 modası seçkin tasarımlar arasında yer aldı. Beyaz kontrast renk dikişli logo baskılı etekler, barok modası siyah midi pileli etek de yine geceye damga vuran eşsiz tasarımlar arasındaki yerini korudu. Öte yandan siyah dik yaka asimetrik midi elbise de son derece dikkat çeken en yeni tasarımlardan birisi olarak göz dolduruyor.

2019 Kreasyonu T-Shirtler

Erkeklerde rengarenk tasarımların yanı sıra kadınlarda sade bir tasarım anlayışıyla karşımıza çıkan T-shirtlerde beyaz logo baskılı ve siyah logosuz tasarımlar öne çıkıyordu. Bunun yanı sıra mix baskılı T-shirt tasarımlarının da her yönden sıra dışı tasarım çizgilerinden biri olarak göz dolduran eşsiz yaklaşımlar ışığında gerçekten de fark yaratan yönleriyle göz doldurmaya devam ettiğini kesinlikle söylememiz gerekiyor.

Versace 2019 Erkek Kreasyonu

Milano Moda Haftası’nda erkeklere özel sweatshirt tasarımlarında renk cümbüşü yaşandı. Vintage kırmızı logolu nakışlı sweatshirtlerin yanı sıra medusa desenli gold uygulaması da dikkat çeken 2019 trendleri arasında yer alması yönüyle dikkat çeken tasarımlara örnek olarak kesinlikle söylenmelidir.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.