Ultimate magazine theme for WordPress.

Uzun Çizmeler İle Mini Elbise, Etek Kombinleri 

0 358

Havaların soğuması ile bot çizmeler çıkmaya başladı demek oldukça mümkün. Tarz olmak isteyenler artık çizme giymeyi tercih ediyorlar çünkü, artık oldukça moda. Uzun çizmeler ile şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Uzun Çizmeler İle Etek Kombinleri 

Uzun çizmelerinizi etek ile kombinleyrek oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca etek çizme kombinleri bu sezon oldukça trend. Uzun çizmelerinizi farklı renkteki ve desendeki çoraplar ile giyebilir tarz bir görünüme imza atabilirsiniz.

Kalın Mini Elbise Ve Çizme Kombinleri 

Triko elbise modelleri bu sezon oldukça moda. Bu sebeple de bu mini elbise modelini uzun çizmeler ile kombinleyerek çok şık görünebilirsiniz.

Kemikli Uzun Etek Ve Çizme Kombinleri 

Farklı renkteki kemikli uzun etek ile çizmelerinizi kombinleyebilirsiniz. Böylelikle son moda tarzlı giysi ve kombinlere ayak uydurabilirsiniz.

Diz Üstü Etek İle Çizme Kombinleri 

Uzun çizmeleriniz ile diz üstü eteklerinizi kombinleyerek harika bir stil yaratabilirsiniz. Bu kombininizi büyük ve güzel bir palto ile üst seviye’ye taşıyıp modern bir görüntü sağlamış olursunuz. Bu diz üstü etekler çizme ile giyilebilecek etekler arasındadır.

A kesim Etekler İle Çizme Kombinleri 

Bu yıl moda olan A kesim etekler ile uzun çizmelerinizi kombinleyebilirsiniz. Bu Akesim eteklerin kadifelisi, süeti ve ekoselisi oldukça trend olduğu için diz hizasında veya çok az dizüstü çizmeler ile kombinleyerek harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Midi Etekler İle Çizme Kombinleri 

Geçtiğimiz yıl gibi bu yılda midi eteklerin modası devam etmektedir. Eğer geniş basenlere veya kısa bir boya sahipseniz, bu model size uygun olmayacaktır. Bu midi etekleri çizmeler ile kombinleyerek çok şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Kısa Ekose Etek Ve Çizme Kombinleri 

Bu sezon ekose kumaşlar oldukça moda demek mümkün. Ekose kumaştan tasarlanmış kısa etekler ile uzun çizmelerinizi kombinleyerek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Böylelikle sonbahar – kış trendlerine uyum sağlamış olursunuz. Mutlaka bir etek modeli ile uzun çizmelerinizi kombinleyerek yılın modasını üzeriniz de taşıyabilir ve fazlasıyla tarz ya da stil sahibi olabilirsiniz. Uzun etek çizme kombinleri oldukça trend demek mümkün.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.