Ultimate magazine theme for WordPress.

Ünlüler ve Aksesuarları

0 461

Ünlülerin kendileriyle adeta özdeşleşmiş olan takıları, saç stilleri, şapkaları, gözlükleri ve daha bunun gibi pek çok aksesuarlarını sizler için derledik. Bu sayede sizler de yazımızda dünyaca tanınmış yabancı ünlü ve yerli ünlülerin kendileriyle bütünleşmiş moda olan kolyeler aksesuarlarını birlikte yakından tanıma imkanımız olacak.

Adele

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Adele’nin hemen hemen her konserinde, müzik kliplerinde dikkatimizi çeken saç stilini onunla özdeşleştirmeden edemeyeceğiz. Adele’nin oldukça havalı kabarık saç stiline her yerde şahit oluyoruz artık…

Nicki Minaj

Amerikalı dünyaca ünlü rap yıldızı Nicki Minaj’ı da artık hayranları ve herkes peruksuz düşünemez hale geldi. Öyle ki rengarenk perukları onun doğal saçları oldu gibi bir şey. Peruksuz hemen hemen hiçbir klibine ve konserine rastlayamayacağımız rap şarkıcısı da aksesuarıyla özdeşleşmiş isimler arasında yer alıyor.

Avril Lavigne

Masmavi gözleriyle ve bal sarısı saçlarıyla yüz milyonlarca hayranı bulunan ve Instagram’da en çok takip edilen ünlülerden birisi Avril Lavigne Kanadalı rock şarkıcısıdır. Kendisinin mavi gözlerini ön plana çıkarmak için uyguladığı göz altı makyajı da onunla özdeşleşti artık.

Taylor Swift

Amerika’nın ve dünyanın en çok bilinen kadın şarkıcılarından Taylor Swift de kırmızı rujunu sürmeden milletin içine çıkmıyor. Öyle ki ne zaman kendisini görsek dudağında hep o renk…

Justin Timberlake

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcının kendisiyle özdeşleşmiş olan papyonuyla dikkat çekiyor. Her sahneye çıkışında mutlaka gördüğümüz damatlık papyonu yakışıklı şarkıcıya da hani çok yakışıyor.

Jessica Alba

Hollywood yıldızı Jessica Alba fötr şapkasıyla sokak modasına uyanlardan birisi. Adeta onunla özdeşleşti.

Beyonce

Dünyanın en çok konuşulan Amerikalı şarkıcısı beyonce arı figürlü takısıyla çok konuşuldu. Yine bunun yanı sıra kendisinin dikkat çeken kolye ve takıları da onun önde gelen takıları arasında mücevher yer alıyor.

Bülent Ersoy

Diva Bülent Ersoy ile adeta özdeşleşen yelpazesi de Türk ünlülerden öne çıkanlar arasında… Gerçekten de hemen hemen her katıldığı programlarda her konserinde yelpazesini yanından ayırmıyor.

Mazhar Alanson

MFÖ müzik grubunun Mazhar’ı her konserinde kendine has fötr şapkasıyla sahneye çıkıyor. Hatta BP reklamında “Şapkasız çıkmam abi” repliği dillere pelesenk olmuştur.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.