Ultimate magazine theme for WordPress.

Tesettür Giyimde Vazgeçilmez Parçalar Nelerdir?

0 356

Günümüzde tesettürlü bayanlar için kıyafet seçebilmek artık zor değil. Tesettür elbise ürünleri artık her yerde, envaiçeşit bulunmakta. Hem modaya uygun hem de şıklığınızdan ödün vermek istemiyorsanız bu yazı tam size göre. Her geçen gün artan kıyafet modelleri elbette cezbedici fakat tesettürlü bir bayanın asla vazgeçmemesi gereken günü kurtaran can alıcı parçalar ve elbiseler vardır. Bunlar mutlaka dolabınızda bulunmalı. Gelin bunlara hep beraber bakalım.

Salaş Pantolonlar Acil Randevular İçin İdeal

Evdesiniz ve acil bir randevunuz var. Kombin yapmakta uğraşacak vaktinizde yok. Bunun için dolabınızdan el altında tuttuğunuz rahat bir salaş pantolon tercih edebilirsiniz. Gideceğiniz yere göre renk tercihi yapabilirsiniz. Arkadaş buluşmaları için, daha resmi olmayan mevsimlik rahat pantolonlar günü kurtarmanıza yetecektir.

Tuniksiz Asla!

Tesettür elbiselerde bir bayanın olmazsa olmazlarından biri de tuniklerdir. Genel olarak dar kesimli pantolonların üzerine giyilen tunikler oldukça hoş bir görüntü vaat ediyor. Tuniklerinizde belli modelleri mutlaka dolabınızda bulundurun. Gündelik olarak spor bir görünüm tercih etmek istiyorsanız, fazla gösterişli olmayan, sade tunikler tercih edebilirsiniz. Spor bir görünüm için mavi,beyaz ve hafif tonlar ideal renklerdir.

Vücut Hatlarını Göstermeyen Can Simidimiz: Hırkalar!

Evde, mahallede ya da dışarıda… Her yerde işinize yarayabilecek bir parça olan hırkalar dolabınızda mutlaka bulundurulması gerekenler listemizde yer alıyor. Artık her gittiğimiz mağazada çeşitli kombinler ile görebileceğiniz birçok hırka mevcut. Uygun fiyatlı olan bu hırkaları günün her saati üstünüze alıp dışarı çıkabilirsiniz. Salaş pantolon üzerine kalça bölgesini biraz geçen orta uzunlukta ki hırkalar şık görünmenizi sağlayabilir. Ve böylece aklınız ‘’Acaba uygun giyindim mi ?’’ sorusuna takılı kalmaz. Tesettür elbiseleriniz de üst olarak kısa bir bluz giymek istediğiniz takdirde bu tavsiye ettiğim uzun hırkaları tercih edebilirsiniz. Bu kombini salaş pantolonlar ile yapmanızı tavsiye ediyorum.

Temel Renklerinizi Mutlaka Edinin

Dolabınızda mutlaka bazı ürünlerde renkleriniz bulunsun. Mesela siyah! Asaletin ve duruşun rengidir. Siyah renk aynı zaman da fazla kilolarınızın da ön planda olmasını engelleyecektir. Siyah parçalarınız dolabınızda mutlaka bulunmalı. Mevsim türüne göre temel renklerinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Yaz aylarında daha canlı renkler kullanırken, kış aylarında daha koyu tonlarda ve göz yormayacak renkler tercih edebilirsiniz.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.