Ultimate magazine theme for WordPress.

Sokak Ruhunu Yansıtan Kıyafetler ile Göz Kamaştırın

0 360

Kadınlar için şıklık çoğu zaman ön planda yer almaktadır. Giyim, kuşamına dikkat eden kadınlar ise bulundukları ortamda göz kamaştırmak istemektedirler. Günlük yaşamda da birçok kişi şıklığı ile adından söz ettirmek istemektedirler. Şık olmak sanıldığı kadar zor olmamaktadır. Küçük bir aksesuarla bile şık olmak mümkün olmaktadır. Sokak trendi denildiğinde ise klasikten spora birçok tarz çok kolay bir şekilde oluşturulabilmektedir.

Kareli Gömlekler İle Spor Şıklığı Yakalama

Kareli gömlek kombin edilmesi en kolay kıyafetlerden biri olmaktadır. 2019 kış sokak modası denildiğinde ise kareli gömlekler yine ön planda yer almaktadır. Kareli gömlek ise birçok tarz yaratılabilmektedir. Kareli gömlek ve gömleğe uyumlu dar bluz kombinlendiği zaman sokak modasında şık bir görünüm oluşturmaktadır. Bunun yanında sadece gömleğin uç kısımları birbirine bağlandığı zaman da hem salaş, hem şık bir görünüm oluşturmak mümkün olmaktadır.

Kadife 2019 Sonbahar/ Kış Sezonunda Ön Planda

2019 sonbahar/ kış sezonunda neredeyse bütün vitrinleri göz dolduran kadife kıyafetler kaplamaktadır. Dokusu ve yapısı nedeni ile çok şık bir tarz oluşturulabilmektedir. Sokak modası Türkiye denildiği zaman ise birçok kadının kadife kıyafet tercih ettiği görülmektedir. Bu sezon ise kadife pileli etekler ön planda olmaktadır. Dar kazaklar ile çok şık kombinler oluşturulabilmektedir.

Sokak Tarzında Klasik Şıklığı Yakalama

Sokak tarzı denildiği zaman akıllara genel olarak salaş tarzlar gelebilmektedir. Fakat birçok kadın bu tabuyu yıkarak, sokaklarda da klasik bir şekilde şık olunabileceğini göstermektedir. Sokak modasında klasik bir şekilde şık olmak isteyenler ise soğuk kış günlerinde kaşe mont tercihinde bulunmaktadır. Kaşe mont ve bol şallar ile çok şık bir görünüm oluşturulmaktadır.

Sokak Modasında Toprak Renkleri Ön Planda

2019 sezonunun kış modasında daha çok toprak renkleri ön planda olmaktadır. Toprak renklerinin yanında haki yeşili veya griler de tasarımcılar tarafından tercih edilmektedir. Mont, elbise, etek, bluz… Giyim sektöründe bu sezon bu renkler trend.

Sokak Modasında 90lara Dönüş

Artık sokak modasında eski yıllara dönüş başlamaktadır. 90’larda sevilerek tercih edilen desenler, modeller sokak modasında göz doldurmaktadır. Bu sezonda oversize ceketler adından çok fazla söz ettirmektedir.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.