Ultimate magazine theme for WordPress.

Siyah Sırt Çantam Benim Her Şeyim!

0 389

En önemli aksesuarlarımızdan birisidir çantalarımız. Şıklığımıza şıklık katan, giyimimize ayrı bir hava katandır onlar.

Erkeklerde çanta kullanıyor ne saçmalıyor bu yazar diyeceksiniz şimdi. Saçmalamıyorum, gerçekten de öyle. Düşünsenize bir erkek üzerinde zımbalar olan, pullarla bezenmiş ahenk içerisinde ya da üzerinde Marilyn Monroe resmi bulunan rengarenk bir çanta kullanabilir mi? Elbette ki hayır. İşte bu yüzden diyorum çantadır kadını kadın yapan, kadının albenisini ortaya koyan. Gelin beraber bizi biz yapan çantalarımızı, kendisini dinlenmeye bırakan doğanın şu günlerde kapımızı çalacak olan kış mevsiminde nasıl kullanmamız gerektiğinden ve moda akımına uygun tercihler yapmamız gerektiğinden bahsedelim. Ne dersiniz?

1.KIŞ KAPIDA!

Şu günlerde kapımızı tekrar çalan, bizlere yeniden merhaba diyen kış mevsimini karşılıyor, hazırlıklar yapıyor, öncelikle kışlıklarımızı gardolabımıza büyük bir özenle yerleştiriyoruz. Yazlık açık renk pantolonlarımızı, t-shirtlerimizi, sandaletlerimizi ve tabii yazlık çantalarımızı kaldırıyoruz. Onların yerine genellikle koyu renkli kazaklarımıza, koyu renk pantolonlarımıza, botlarımıza, çizmelerimize ve koyu renk çantalarımıza yer veriyoruz.

2.KIŞA DOĞRU ÇANTAYLA MERHABA DE!

Gardolabımızda kışlık kıyafetlerimizi yerleştirdik ve tabii bizi biz yapan kışlık çantalarımızı da. Kışlık çanta ne demek ya hu? Yazın taktığım çantayı kışın da takarım ben böyle bir ayrım olur muymuş demeyin! Olur elbette ki! Yazın kullandığımız rengarenk çantaları kışın da kullanmak gibi bir hataya asla düşmeyelim. Kış demek doğaya küsen ilkbahara kısa bir süreliğine elveda demektir. Küsmüş bir mevsime biz kadınlarda ayak uydurmalı ve ona uyumlu olmalıyız. İlkbahara yalnız olduğunu hissettirmemeli toprak tonlarında, siyah, gri, bordo gibi koyu renkler tercih etmeliyiz. Beyaz bir converse bu mevsimde giyebilir misin? Ee o zaman yazı simgeleyen çantayı da bu mevsimde neden takıyorsun, neden ilkbaharı yalnız bırakıyorsun?

3.MODAYI TAKİP ET!

Doğaya küsen ilkbaharı yalnız bırakmadık değil mi kızlar? Gardolabımızdan yazlık çantalarımızı da kaldırdık değil mi? ‘’Evet’’ dediğinizi duyar gibiyim.

Gelelim şimdi çanta da modaya…

Bu senenin modası elbetteki sırt çantaları. Sırt çantan mı yok? Hemen bir tane edinmelisin kendine. İçerisine gün içerisinde ihtiyaç duyacağın her türlü eşyayı koyduğun çantanı tek kolunda taşımak mı yoksa koluna daha fazla eziyet etmemek için yükü ikiye bölmek mi istersin? Bence yükü ikiye bölmelisin. Bir düşünsene şöyle asaletin rengi siyah deri bir sırt çantası, üzerinde yine bizlerin vazgeçilmez renklerinden birisi olan gold renkli zımbalar bulunan bir çanta. Harika olmaz mısın?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.