Ultimate magazine theme for WordPress.

Sexting Nedir Ne İşe Yarar?

0 345

Cinsel hayatı renklendirmek açısından bugüne kadar denediklerinizi tamamen unutturacak yepyeni bir mesajlaşma yöntemi olarak dünyada giderek popüler gelen bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde siz de eşinizle cinsel birliktelik yaşayacağınız o anı beklemeye can atacak, adeta o dakikaları iple çekeceksiniz. İşte bu yönüyle sexting gerçekten de son derece önem taşıyan konulardan biridir.

Sextingte Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Hemen cinsel içerikler göndermeyin.
  • Onu düşündüğünüzü ve çılgınca arzuladığınızı hissettirin.
  • Direkt olarak cinsel fotoğraf ve resimler göndermek yerine daha çekici kılın (cinsel organınızı mozaikleyin, üstünü karalayın vs)
  • Eşinizi tahrik edecek mesajlar atarak onun cinsel açıdan harekete geçmesini sağlayın.

İşte tüm bunları gerçekleştirmeniz durumunda siz de sexting yöntemi kullanarak cinsel yaşamınızı tamamen rengarenk hale getirebilecek, eşinizi arzuladığınızı her yönden belirtmiş olacaksınız.

Kimler Kullanabilir?

Sexting Avrupa’nın pek çok ülkesinde yaygın olarak kullanılan cinsel içerikli mesajlaşma ve görüntülü konuşma yöntemidir. Bu yöntemi kullanırken mutlak surette merak etmeniz gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Siz de tümden bu kriterleri yerine getirdiğiniz zaman kesinlikle herhangi bir şekilde sorunlarla karşı karşıya kalmaksızın eşinizle cinsel yaşamınızı gerçekten de renklendirmiş olacak, monotonluktan sıyrılmış olmanın verdiği hazla sexting nasıl kullanılır yönünden en iyi sonuçları elde etme fırsatı bulmuş olacaksınız.

Yeni Nesil Cinsel İçerikli Mesajlaşma Yöntemi

Artık geçmişten beri bildiğiniz pek çok cinsel içerikli görüntülü ve sesli mesajlaşma servislerini kafanızdan silip atabilirsiniz. Bunların yerine tamamen farklı cinsel içerikli mesajlaşma yöntemiyle akıllı cep telefonlarının nimetlerinden yararlanma imkanı bulabilirsiniz. Bu yönden düşünülecek olunduğu zaman gerçekten de son derece önem teşkil eden yaklaşımlar arasında geldiğini kesinlikle ifade etmemizde yarar vardır.

Bunun yanı sıra yine esas teşkil eden unsurlar arasında gelmeye devam etmesi açısından eşlerin iş stresini atmak, cinsel fantazilerini açığa vurmak ve birbirine olan güven ve sadakati arttırmak adına yeni nesil cinsel içerikli mesajlaşma yöntemini tercih ederek her yönüyle fark yaratabilme imkanı bulabilirsiniz. Bütün bunlar da gerçekten de önem teşkil eden bir diğer nokta olarak görülmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.