Ultimate magazine theme for WordPress.

Sevgilinizin Niyeti Ciddi mi? Yoksa Sizinle Eğleniyor Mu?

0 358

Her ilişkinin geçirdiği belirli evreler vardır. Gelişen, değişen ve dönüşen sağlıklı bir ilişkinin evlilik ile taçlandırılması her iki tarafın da arzuladığı bir şey olduğunda mutluluğun son değil sonsuz hale dönüşmesinin önünde bir engel yoktur. Ancak bazen çiftlerden biri diğerine yeterince açık olmaz. Bunun ortaya çıkması için de ne yazıkki çoğu zaman kaçınılmaz aşamaya gelinmesi gerekiyor. O aşamada ortaya dökülen sırlar ise genelde her iki taraf için de acı verici olacaktır. Bu yüzden sevgilinizin niyeti ciddi mi olduğunu çok geç olmadan işaretlere bakarak anlayabilir ve umutlarınızın kullanılmasının önüne geçebilirsiniz.

Evlilik korkusu

Evlilik bir kişininin hayatında en önemli dönüm noktalarından biridir. Bu yüzden evlilik aşamasına gelmek için belirli bir sürecin geçmesi, kişinin hem kendinden hem de karşısındakinden emin olması şart. Kadınlar erkeklere nazaran evliliğe daha yatkın oldukları için evlilikten korkan ve kaçan taraf genelde erkekler oluyor. Eğer siz de sevgilinizin sizinle evlenmek isteyip istemediği konusunda tereddütteyseniz iletişiminizdeki kelimelere daha fazla odaklanmanızı öneriyoruz. Anlık heyecan, duygu ve planlar dışında gelecek ile ilgili planları içerisine sizi de dahil ediyorsa sizinle ciddi olduğunun bir işareti olacaktır.

Gelecek planlarında yer almak 

İlişkiler yaşayan organizmalar gibidir. Asla durağan halde kalamazlar. Eğer bir ilişki ileriye doğru gitmiyorsa geriliyor demektir. Küçük ya da büyük hedefleri olması gereken illişkilerde büyük hedeflerin başında ise evlilik gelmektedir. Evlilikten korkan erkek tarafı olduğunda genelde olabildiğince durumu uzatmaya çalışacak ve düşüncelerini son dakikaya kadar kadına bildirmekten kaçınacaktır. Bu durum genelde erkeğin kadını kullanması değil bir aşamada kendi fikrinin değişebileceğine olan inancından kaynaklanmaktadır.

Kadın sustuğunda

Kadınların ciddi olmadığını anlama yolları ise oldukça basit. Kadın doğası gereği sorar sorgular ve tepki almaya çalışır: Erkek için bazen yorucu olabilecek ve kadınlar ile ilgili şikayetlerinin sebebi olan bu süreç aslında kadının odak noktasında olduğunuzun en önemli kanıtıdır. Ancak kadın soru sormayı, kırkançlığı, kaprisleri bırakıp sen bilirsin aşamasına geçmiş ise sizinle artık ciddi olarak ilgilenmediğini anlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.