Ultimate magazine theme for WordPress.

Sevgililer Günü İçin Unutulmayacak 10 Hediye Önerisi

0 386

Şubat ayı sevenler için diğer aylara nazaran çok daha özeldir. 14 Şubat’tan günler önce sevgiliye yapılmak istenen sürprizler ile ilgili araştırmaya gidilir. Siz de sevgilinize hislerinizin tercümanı olacak kadar özel bir hediye düşünüyorsanız en güzel sevgililer günü hediyeleri konusunda listemizden yararlanabilirsiniz. İlk öneri her hediye verme anında olduğu gibi kendi emeğinizi ortaya katmaktır. Kendi yazdığınız bir şiir, elleriniz ile süslediğiniz bir defter, birlikte resminizi nakşettiğiniz bir tablo ya da albüm hala en güzel hediye sıralamasında bir numarada.

Güne sizin hazırladığınız kahvaltı ile başlasın 

Sevgililer günündeki beklentiler diğer özel günlere göre daha fazladır. Bu özel günde hatırlandığını ve önemsendiğini bilmek herkes için oldukça önemlidir. Bu yüzden güne çiçeklerle süslediğiniz bir kahvaltı hazırlayarak başlamasını sağlayabilirsiniz.

Ona özel hediyeler 

Anonim hediyeler bazen işin hafife alındığının göstergesi olabilir. Bu yüzden sevgilinize isminin yazılı olduğu bir kolye ya da farklı takılar alarak sadece ona özel bir hedye sunabilirsiniz.

Doğum günü gazetesi iyi bir seçenek

Sevdiğinizin dünyaya gelmesini sizin dünyanıza gelmesi kadar önem verdiğinizi düşündüren en özel hediye ise onun doğduğu gün basılan gazete sayfasının şık bir şekilde paketlenmiş halidir. Aynı zamanda etkileyici bir doğum günü hediyesi de olabilen bu seçenek sevgililer günü için de düşünülebilir.

Gül ve çikolatanın etkisi baki

Güller ve çikolalara sevgililer gününün simgeleridir. Bu özel günde siz de bu simgelerden yararlanabilir ve aralarına küçük bir oyuncak, müzik kutusu ya da bir kitap ekleyerek hediyenizi çok daha özel hale getirebilirsiniz.

Sevgiliye yapılacak jestler

Sevgililer günü için jestler bazen hediyelerden daha fazla değer görür. Eğer duygularınızı dile getirmekten korkan biriyseniz bu özel gün aradığınız fırsat olabilir. Tüm gün boyunca onu sevdiğinizi fısıldadığınız anların etkisi alacağınız pahalı hediyelerden çok daha kıymetli olacaktır.

Aşkınızın kitabını bastırın

Sevgili kitabı için bu özel günün gelmesinden bir süre önce sipariş vermeniz gereken çok özel bir hediye. Birlikte çekilmiş olduğunuz fotoğraflar, kendi sözleriniz yada sevdiğiniz şairlerin mısraları ile oluşturduğunuz tamamen size özel kitabı verdiğinizde hanenize artı puan yazdıracağınızı garanti edebiliriz.

Sevgi emek ister

Sevgi özlenen ancak bir yandan korkulan bir kavram. Yılın her günü hatırlanması gereken sevdiklerinize bu özel gün vasıtası ile verdiğiniz değeri göstermek için yazacağınız yazıdan seçtiğiniz hediyelere kadar emek verdiğinizi hissettirdiğinizde sevgiye layık olduğunuzu kanıtlamış olacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.