Ultimate magazine theme for WordPress.

Piercing Vücudumuzdan Kıyafetlere Taşınıyor

0 328

Piercing bazılarının severek kullandığı bazılarının ise hoş bulmadığı yüz ve vücutta kullanılan aksesuarlardan biri. Son dönemlerde ise adını sık sık duyuracağa benziyor. Pantolonlarda, kazaklarda, tişörtlerde kullanılan piercing detayları moda dünyasına yeni bir soluk getirdi.

Pantolonlar Piercing Modasından Nasibini Aldı Bile

Piercing modasından pantolonlar etkilendi bile. Her çeşit kumaşta piercing etkisini görebilirsiniz fakat özellikle denim pantolonlarda oldukça güzel bir görüntü oluşmakta. Pek çok marka piercingli pantolon üretimine başlamış durumda. Paçalarında piercing detayı olan pantolonlarla sık sık karşılaşabilirsiniz.

Bir Kadının Olmazsa Olmazı : Çanta

Kadınlar ve çantalar ayrılmaz birer ikili. Trendlerden en çok etkilenen aksesuarlardan biri de çantalar oluyor haliyle. Bu yıl piercing modası çantalarımızıda kasıp kavuruyor. Farklı şekillerde bulabileceğiniz piercingli çantaları sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Hem modaya uygun olsun hem de asi ruhumu yansıtsın diyen kadınlar için oldukça uygun olan bu parçalar giyeceğiniz her şeyle uyum sağlayabilir.

Kazaklar ve Tişörtler

Giyim kuşamımızın temel parçası olan kazak ve tişörtlerin piercing modasından etkilenmemesi düşünülemez. Basic tişörtlerden asimetrik kesimlere her yerde piercing detayları kendini göstermekte. Kendine güvenen ve farklı şeylerden hoşlanan kadınların üzerinden düşmeyecek bu parçalar oldukça dikkat çekici

Son Dönemin Gözde Aksesuarlarından Biri : Şapka

Son zamanlarda uzun yıllardır aramızda bulunan şapkalar ani bir çıkışla yeni ve farklı modelleriyle yaz kış mağazalarda ve başımızda yerini aldı. Deri ve süet kumaşlar, parlak ve yazılı baskılar derken şimdi de yeni bir trend olan piercing detaylarıyla daha uzun bir süre hayatımızda yer alacak gibi gözüküyor. Farklı modelleri ve detaylarıyla, şapka kullanarak piercing modasını takip etmek, riskleri sevmeyen kadınların favorisi olabilir.

Elbise ve Etekler de Piercing Modasından Kaçamadı

Elbise ve etekler rahatlığına düşkün hanımların dolaplarından eksik olmayan parçalarıdır. Kombinlemesi kolay olan bu parçalara piercing modası uğramasa olmazdı. Hem rahat edeyim hem de şık ve farklı görüneyim diyen kadınlar için piercing detaylı elbise ve etekler oldukça güzel bir alternatif. Zahmetsiz şıklık sunan piercing modası ,havanızı bir anda değiştirip sizi bambaşka bir tarza sokabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.