Ultimate magazine theme for WordPress.

Özel Günler İçin Abiye Modelleri

0 344

Dolabınızda özel günleriniz için neler var? Peki hangi özel günler için ne tercih edilir birlikte göz atalım.

Eşinizle Bir Yıl Dönümü

Eşinizin sizi nereye götüreceğini ya tahmin ediyor olmanız ya da önceden biliyor olmanız gerekir. Eğer şık akşam yemeklerinden hoşlanan bir eşiniz varsa sizin de seçimleriniz ağır ve şık olmalıdır. Romantik bir akşam yemeğinde gösterişli çok renkli elbiselerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca abartıya kaçmayan saç ve makyaj seçiminizle eşinizi kendinize yeniden aşık edebilirsiniz. Bir de korselerden uzak durun. Çünkü üzerinizde hissetmiş olduğunuz o tarif edilemez baskı akşam yemeğinizin atmosferini mutlaka bozacaktır. Renk olarak ise size siyahı tavsiye ederiz. Ya da eğer yeni yıldönümlerinizde kilo almadıysanız seçiminizi beyazdan yana da kullanabilirsiniz. Eğer siyah beyaz çok klişe gelirse gözünüze tek renk seçebileceğiniz bir tulum ve elbise de size bu özel gününüzde yardımcı olacaktır. Kendinize güveninize bırakıyoruz ve şimdiden nice güzel yıldönümleri geçirmenizi diliyoruz.

Arkadaş Grubu İle Özel Bir Gece

Arkadaş grubunuzda sizi çekemeyenler varsa özellikle şık olmanız gerektiğinin altını çiziyor ve gecenin sonunda keşke dememeniniz için yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz. Gizlice konuşulan ‘kilo mu almış! O da ne saçları çok bakımsız vs’ sözleri duymak istemiyorsanız lütfen vücut tipinize göre giyinin ve kendinize yakışanı yapın. Arkadaş grubunda modaya en yakın olanın kim olduğunun değil en güzel kimin olduğunun konuşulacağından eminim. Şimdi eğer arkadaş grubunuz yirmi otuzlu yaşlardaysa ve gideceğiniz mekan şık bir mekansa riske girmemek adına size çok özel bir önerim olacak. Fiziği güzel olan her hanımda beğenmişimdir. Kalem şeklinde gelen bordo ve ya siyah bir elbise sizce de çok şık değil mi? Eğer boy probleminiz yoksa dizden biraz altta bitmesini şiddetle tavsiye ederim. Saçlarınıza güveniyorsanız açık bırakın. Öyle kuaföre gidip yoğun krepeler ve bütün bukleler yapmayınız lütfen. Evde kalın bir fırça yardımı ile ya da kalın uçlu maşalar ile yapacağınız ve hafif dağıtacağınız saçlarınız oldukça doğal bir görünüm verecektir. Yirmili otuzlu yaşlarda kocaman krepeli saçlarla dolaşmak size de pek mantıklı gelmemiştir değil mi? Peki bu kombinin altına bir de stiletto güzel çizgilere sahip bir ayakkabı ekleyelim. Siz de hayal edebiliyor musunuz yoksa yazarken sadece ben mi heyecanlanıyorum.

Ne için hazırlanıyor olursanız olun aklınızdan çıkarmayacağınız tekşey sizin değerli olduğunuz olsun. İnsanların kıyafetleri aslında birer vesiledir. Önemli olan güzel yüreklerdir. İnsanların sadece gözlerine değil yüreklerine dokunabilmeyi de göz ardı etmemeniz dileğiyle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.