Ultimate magazine theme for WordPress.

Neden Hep Yanlış Erkekler Sizi Buluyor?

0 329

Hayatta tesadüf diye birşey yoktur. Başımıza gelenlerin çoğu aslında kendi kendini gerçekleştiren kehanet misafili farkında ya da farkında olmadan yaptığımız davranışların, verdiğimiz enerjinin, düşüncelerimiz ve duygularımızın bir ürünüdür. İlişkiler için de geçerli olan bu durumun farkında varmak sürekli tekrarlanan rutini kırıp başımıza gelen olumsuz şeyleri değiştirmek için şart. Özellikle kadınların en büyük sıkıntısı sürekli yanlış erkeklerin hayatlarına girmeleri. Yanlış erkekler sizi buluyorsa bunun altında yatan sebebi önce kendi içinizde arayacak kadar cesur olmalısınız.

Kendi kendini gerçekleştiren kehanet

Bilinçaltınızda yanlış kişileri sürekli çekmenize sebep olan inanışların ilki kendinizi iyiye layık görmeme inanışınız olabilir. Kişi ideal olarak adlandırdığı bir erkek için kendini yeterli görmediğinde ve o erkeğin beklentilerini karşılayamayacağını düşündüğünde bu bilinçaltı inanışı sürekli yanlış erkeklerin onu bulması ile gerçeğe dönüşecektir.

Sosyopatı tanımak 

Sosyopati kişilik bozukluğu olan erkekler sakin ve entellektüel görünüşleri ile kadınları cezbederler. Karşıdakinin duygularına önem vermese de duyguları sezme konusunda başarılı olan bu erkekler yüksek empati sahibi kadınları kandırmayı iyi bilirler. Bu yüzden iyi niyetiniz, karşıdakinin duygularına önem verme yeteneğiniz, insancıllığınız size kolaylıkla bir sosyopatı çekebilir.

Annelik içgüdüsünün yanılsaması

Kadınlarda doğuştan gelen annelik iç güdüsü mevcuttur. Bu yüzden erkek arkadaşları ve eşlerine dahi bazen istemeden de olsa anne gibi davranabilirler. Onların sorumluluk almalarının önüne geçen ve rahata alıştıran bu davranış zamanla ilişkinin tüm yükünü kadınların omzuna yükler. Bu yüzden yanlış erkekler yaratmamak için başkasının sorumluluğunu almayı bırakın ve başkalarının rollerini de siz oynamayın.

Kontrolü bırakmakta zorlanmak 

Kontrol tutkusu olan kadınlar ilişkinin kontrolünü de ellerinde tutmak isterler. Hayatın denge üzerine kurulu olduğunu unutmayın. Çünkü dominant bir karakter daima pasif bir karakteri çekecektir. Bu yüzden gerekli durumlarda yardım istemeyi, esnek olmayı ve kişilere sizi mutlu etme fırsatı vermeyi ihmal etmeyin.

Baba figürünü aramak 

Kadınların ilk ve ideal erkek figürü babalarıdır. Bu yüzden babalarına benzeyen erkekleri ararlar. Ancak roller farklı olduğu için bu eşleşme hiçbir zaman gerçekleşmez. Ayrıca baba kız arasındaki kusursuz ilişki kadının dış dünyaya karşı gardını düşürmesine de neden olabilmektedir. Bu yüzden kadın bir erkeğin yanlış olduğunu anlamak için tecrübe etmek zorunda kalacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.