Ultimate magazine theme for WordPress.

Nasıl Öpüşülür?

0 533

Erkekler ve kadınlar arasındaki bağları kuvvetlendiren bir hareket, öpüşme. Sevişmeyi başlatan, kişiler arasındaki duyguları yoğunlaştıran öpüşme taktiklerini ve erkeği etkileyen öpüşme teknikleri konularından
bahsedeceğiz.

Acele etmeyin.

Partnerinizle aranızda kullandığınız en önemli iletişim tekniklerinden biri olan öpüşmeyi gerçekleştirme aşamasında dikkatli olmanızda fayda var. Öpüşme sırasında aceleci davranmak gereksizdir. Öpüşürken dil nasıl kullanılır konusundan haberiniz yoksa bu sizi aceleci davranmaya itecektir. Kimse öpüşürken acele eden biriyle öpüşmekten keyif almaz. Daha yavaş ve yumuşak hareketlerle öpüşmek partnerinizi etkileyecektir.

İlk adımı bırakın erkek atsın.

İlk defa öpüşüyor olmanın kuralı erkek tarafı ritüelidir. Erkek, öpmek için yavaşça kadına eğilir, yaklaşık 3 saniyelik bir es verir, nefesi kadının yüzüyle buluşurken duraklar, bu an öpüşmekten bile daha zevkli ve heyecan uyandıran bir andır. Kadının istediğini gördüğü zaman devam ederek öpüşmeyi başlatır.

Dilinizi akıllıca kullanın.

Kötü öpüşmenin kuralı çok fazla dil kullanmaktır. Diliniz güçlü kaslara sahiptir onu sürekli olarak kullanmak öpüşmeyi sıkıcı bir hale getirebilir. Nasıl öpüşülür dille diye soruyorsanız eğer dudak emme ile başlayabilirsiniz. Daha sonra hafif dokunuşlarla dilinizi partnerinizin dudaklarına değdirin. Dilinizi partnerinizin ağzının içerisine sokmaya çalışmayın. Bu iticidir. Dilinizi sadece öpüşmede kullanmak yerine partnerinizin vücudunun başka bölgelerinde kullanabilirseniz daha keyifli olacaktır.

Hızlı değişimler erkekleri heyecanlandırır.

Partnerinizin üst dudağını emmeye başlayın. O da bu sırada alt dudağınızı emecektir. Emme sırasında bir anda bırakıp yavaş yavaş dudaklarınızı dokundurun. Daha sonra sıkıca kavrayıp emin. Hızlı değişimler erkeği olduğu kadar kadınıda heyecanlandıracak. Bu hareketler sırasında üst dudaktan alt dudağa, alt dudaktan üst dudağa geçin ve bu şekilde anın keyfini çıkarın.

Etkileyici öpüşme teknikleri deneyin.

Öpüşürken aynı tempoda olmak karşınızdakini sıkabilir. Bu yüzden etkileyici öpüşme tekniklerini sırasıyla deneyin ve verdiği tepkileri izleyin. Dilinizi kullanmanızdan hoşlanıyorsa devam edin, rahatsız olursa başka bir teknik kullanın. Eşinizin alt dudağını nazikçe ısırırken üst dudağını emin. Bu sırada ellerinizle kulakları, boynuna, göğsüne dokunun. Erkeklerin en çok zevk aldığı noktalardan biri boynudur, bu bölgeyi mutlaka öpün.


Dilinizi  ıslatıp eşinizin dudaklarının etrafında yumuşak hareketlerle gezdirin ve daha sonra dilinizi ağzının içine sokun. Bir süre dilinizi içeride tutup hafif hareketler yapabilirsiniz. Her iki tarafta bundan oldukça etkilenecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.