Ultimate magazine theme for WordPress.

Modanın Sesini Aç

0 401

Moda hakkında bilgi sahibi olmamak artık imkansız hale geldi. Kolaylıkla ulaşabileceğimiz yeni moda akımları, giysi ve ayakkabı trendleri ne kadınlarımızın ne de erkeklerimizin gözünden kaçıyor. Gerek afişler gerekse üyesi olduğumuz birtakım sosyal medya uygulamaları reklamlarla modayı gözlerimizin önüne seriyor.

Modaya kayıtsız kalmak fazlasıyla zor bir hale geldi.Peki zamanımızın modası nedir?

Büyüklerimizden işitmişizdir; ‘’eskiden ne güzeldi eskiler!’’ Sandıkları karıştırma vakti geldi… Ütopyamızın modası, maskülen ve vintage kıyafetler… Koyu renkler, klasik bluzlar, çiçekli özellikle gül desenli ve fırfırlı gömlekler, boyfriend pantolonlar, pantolon askıları, klasik panama şapkalar, ve sivri burun çizmeler… Desenli kıyafetler, ancak desene doymayan desenli kıyafetler… Leopardan zebra desenine kadar, ayrıca rengarenk… Kadife tekrar aramıza katılıyor… Anneanne sandığında olabilitesi çok mümkün olan kadifeler seneler sonra bu sonbaharda bizimle.

Proporsiyon proporsiyon proporsiyon! Ona da veda,vücuduna göre giyin kuralımızı da kesip atıyoruz. Modanın akışında bu kez, omuz kısımları dar bluzlar, bol kesim pantolon ve etekler var. Şimdiden doğru parçaları edinmeye başlayın diye eklemeliyim. Kot pantolonların yeri hiçbir zaman değişmez. Aynı tondan 15 tane olsa bile, onların hepsi başkadır evet. Katıldığınızı duyuyorum… Küçüklüğümüzden hatırlayalım, bundan 10-15 yıl evveli; kot pantolonlarımızda çiçek desenleri, simli aparatlar vardı. Aramıza geri döndüler, kot ceketlere de eklenerek. Eskinin havası ayrı bir güzel kokuyor, sanırım bu modayı özlüyormuşuz… Cici Kızlar filminden hatırlayabileceğimiz üzere ekose etekler, baklava desenli kazaklar da 90’lı yılları gösteriyor,dünyanın en müthiş zamanlarını. Aykırı çizgili renk çoraplar da eklenirse bayağı bir müthiş olacak.

Peki bugün hangi ayakkabıyı giyeceğim? Çoğu kadınımızın başlı başına büyük bir sorunu olan ayakkabılar da ise; karakterli maskülen botlar, parlak ayakkabılar, topuklu babetler var… Fikrimce çok şirin. Her şey hazır. Bluzlar pantolonlar giyildi. Üstümüze bir şey alıp çıkacağız. Peki moda sandığımızda neler var? Londra sokak havası uğramış bizim havalara. Şişme montlar, rugan paltolar, kısa trençkotlar, uzun yünlü hırkalar… Modaya ayak uydurmak önemli; ancak bundan daha önemli olan bir şey daha var. Modaya göre ‘’nasıl giyineceğimizi bilmek’’, ‘’bilmeyi bilmek’’…

Bir dahaki Moda’da görüşmek üzere!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.