Ultimate magazine theme for WordPress.

Moda Çılgınlığı

0 384

Gençlerimizin Hatta Çocuklarımızın Beynini Karıştıran Çılgınlık: MODA

Giyinmek temel ihtiyaçlarımızdan biridir. Hayatımızın önemli ihtiyaçlarından biri olan giyim günümüzde ihtiyaç sınırını çoktan aşmıştır. Dolaplarımız ihtiyaç fazlası kıyafetlerle doldu. Doldu kelimesi bu olayı anlatmak için aslında az bile. Çünkü dolaplarımız dolmadı; taştı. Eskiden “ Dolaplarımızdan artık yazlıkları kaldırıp kışlıkları koyacağız.” ya da “ Dolaplarımızdan kışlıkları kaldırıp yazlıkları koyuyoruz.” gibi cümleler kullanılırdı. Şimdi de bu cümleler kuruluyor ancak uygulaması imkansız. O kıyafetleri kaldırmak için evin bir odasını depo olarak kullanmak gerekir. Bunun nedeni ise moda çılgınlığı. Her sene farklı bir renk, farklı kumaş, farklı desenler moda oluyor. Buna uymaya çalışan gençlerimiz de yok o kıyafetle bu olmaz bununla o olur diyerek dolapları taşırıyorlar. O dolapları doldurmak için ise servet ödüyorlar.

 Ucuza Kıyafet Almanın Yolları

Her yıl yılda birkaç kez televizyon programlarında, koyacak bir haber bulunmadığında haberlerde bu başlığı görürüz. Pazarlardan, küçük dükkanlardan ucuz kıyafetler gösterilerek çeşitli kombinler oluşturularak izleyicilere gösterilir. Kıyafetler ucuz olabilir ancak önemli olan o ucuz kıyafetlerden kaç tane alındığıdır. Günlük giymek için ayrı, özel günler de giymek için ayrı, işe giderken giymek için ayrı, sabah giymek için ayrı, gece giymek için ayrı, deniz kenarındaki sahil kasabasında giymek için ayrı… Bu kıyafetlerden birer tane almak da yetmemektedir. Yani ucuza alıyoruz ama aslında az para vermiyoruz. Bu da tam anlamıyla moda çılgınlığını ortaya koyuyor.

TV Programları ve Moda

Her yıl en az bir kanalda moda ile ilgili bir program yapılır. Bu programlara ünlü modacılar çıkarılır. Birkaç tane de alışveriş çılgını yarışmacı bulunur. Yarışmacılar konseptlerini belirlerler, ona göre alışveriş yaparlar ve en sonunda modacıların önüne gelirler. En hoşuma giden yerlerden birisidir bu an. Çünkü bir modacı yarışmacının kıyafetini çok beğenirken bir diğeri yetersiz bulur ve buna göre puanlama yapılır. Modacılar bile henüz kıyafetler için ortak düşünemezken bu insanlar nasıl oluyor da moda diye oradan oraya atlayabiliyorlar ve bu moda çılgınlığına sebep olabiliyorlar. Bu işten en çok karlı çıkanlar da modacılar ve tekstil firmaları oluyor. Her zaman söylendiği gibi moda insanın kendisine yakışanı giymesidir. Her zaman değişen bu sistemde oradan oraya savrulmak yerine sevdiğimiz giysileri alıp giymek en güzelidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.