Ultimate magazine theme for WordPress.

Milano Moda Haftasının Trendleri

0 342

1958 yılından beri her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve giyim modasının sonbahar/kış ve ilkbahar/yaz kreasyonlarını belirleyen dünyaca ünlü modacıların yepyeni tasarımları birbirinden iddialı ve güzel mankenlerin podyuma çıkarak gösterdikleri eşsiz performansla sergileniyor. Böylelikle moda dünyasının öne çıkan trend koleksiyonları hakkında tüm yönleriyle ayrıntılı bilgileri sizler için derledik.

Milano Moda Haftasının Trend Koleksiyonları

2019 yılı milano moda haftası koleksiyonları arasında Gucci, Moschino, Fendi, Prada, Alberta Ferretti, Versace, Roberto Cavalli, Armani öne çıkan yeni ürünleriyle gerçekten de tam not aldı. Her yönüyle eşsiz yeniliklerin bu yıl tekstil modasında yer aldığını kesinlikle görüyoruz. Nitekim bu dikkat çeken değişiklikle gelen yenilikler arasında şunları vurgulamamız gerekiyor:

  • 80’li yıllara götüren parlak neonlar
  • Koruyucu şallar
  • Hardal sarısı, ten rengi, kahverengi ve turuncunun zarif tonları
  • Birbirinden şaşırtan başlıklar öne çıkan stil değişimleri olarak karşımıza çıkmış görünüyo.

Armani Koleksiyonu

İtalyan modası Giorgio Armani’nin tamamen kendine ait tasarımları da kuşkusuz Milano Moda Haftası’nda milano moda haftasından en iyi koleksiyonlar arasında yer almayı başardı. Gri paltolarla açılışın yapıldığı defilede pantolonların üzerine giyilen panço, ceket ve kabanlar öne çıktı. Retro stilin egemen olduğu Armani koleksiyonu defilede geceye damga vuran trendler arasında geldi.

Versace Koleksiyonu

Rengarenk defilesiyle sonbaharın hüznünü ve kışın soğukluğunu tamamen ortadan kaldıran Versace potikare desenler, deri parçalarla birbirinden renkli kıyafetlerle ortamı adeta renk cümbüşüne dönüştürdü. Bu da moda haftasının dördüncü gününe damgasını vuran sıra dışı tasarım olarak hafızalara kazındı.

Alberta Ferretti Koleksiyonu

Modanın siyah renkle doğduğuna vurgu yapan Albeta Ferretti Milano’daki trendlerin başında geldi. Denim tulumlar, uzun çizmeler, bel pantolonlar ve yine bel kemerleriyle geceyi siyahın egzotik dünyasına herkesi yolculuğa çıkardı.

Fendi Koleksiyonu

Galler Prensi kabanla defilede açılışı yapan Fendi geometrik şekillerden oluşan soft renkleriyle romantik tasarımları ön plana çıkardı. Öte yandan yine defilenin en feminen tasarımlarına imza atan sıra dışı koleksiyonları arasında geldi.

Gucci Koleksiyonu

Ameliyat masasının kurulduğu defilede milano moda haftası trendleri arasında. Özellikle modelin elinde ejderha bebek taşıyarak yürümesi dikkat çekti. Çiçek desenli pembe etek takımları ve deri parçalarla damga vurdu.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.