Ultimate magazine theme for WordPress.

Metalik: Yeni Bir Trend

0 459

2017 yılını etkisi altına alan metalik renklerle kombin yapma trendi, yeniden gün yüüzüne çıkıyor gibi görünüyor. Metalik dediğimiz renk oldukça parlak ve ışıl ışıl bir gümüş rengi. Bu yazıda metalik renklerle kombin yapmanın güzel yollarını okuyacaksınız.

Lame Ayakkabı Kombinleri

Gümüş rengi, lame nasıl adlandırmak isterseniz öyle olsun. Metalik ayakkabı kombinlerinde dikkat edilmesi gereken şey, kıyafetlerin biraz daha arka planda tutulması. Arka planda tutun derken tabii ki kıyafetlerinizi daha özensizce seçin, demeye çalışmıyoruz. Yalnızca daha sade renkler ve daha sade desenler kullanılmalı. Böylece hem ayakkabılarınız kombinde kendini göstermiş olur hem de bir moda faciası yaratmamış olursunuz. Örnek vermek gerekirse, Beyaz düz bir tişörtün altına bu aralar oldukça popüler olan mom jean, ve altına metalik spor ayakkabılar. Harika ve oldukça iyi kombinlenmiş kıyafetler.

Metalik Bluzlar

Gümüş rengi ayakkabı kombinlerinden bahsettik. Sıra geldi bluz,tişört ve hatta gömleklere. Tek bir metalik bluz ile 4 5 farklı kombin oluşturma şansınız var. Örneğin altına kot pantolon giyip spor bir görüntü oluşturabilirsiniz. Stilimi dengeli şekilde oluşturmak istiyorum diyenlerdenseniz dikkat çekici -zincirli,boncuklu veya işlemeli- bir pantolonla kombin yapabilirsiniz. Şıkır şıkır aksesuarlar da takarsanız, dikkat çekici ancak göz kanatmayan bir stile sahip olmuş olacaksınız.

Başka bir kombin önerisi ise, eteklerle beraber metalik bluz kombinlemek. Bluzunuz ister tişört formunda yarım kollu, ister askılı olsun; harika şekilde kombinleyebilirsiniz. Uzun ve rüzgarda dalgalanan biçimde eteklerden giyebilirsiniz, altına sandalet ve başınıza bir taç giydiğinizde kombininiz oldukça etkili olacak. Mini etekleri daha çok seviyorsanız düz renklerde bir mini etekle de giyebilirsiniz.

Aynı Kombinle Nasıl Hem Düğüne Hem Ofise Gideriz?

Metalik bir etekle hem düğüne hem ofise gidebilirsiniz. Nasıl mı? Üzerine giyeceğiniz parça bu konuda oldukça fazla önem taşıyor. Örneğin o gün çalışmanız gerek ama akşama da arkadaşınızın düğünü var ve eve uğrayacak vaktiniz yok. O zaman ofise giderken sade bir makyaj, metalik eteğinizin üstüne bir sweatshirt giyerek kombini yumuşatabilirsiniz. Akşam da yanınıza aldığınız o incili fırfırlı bluzu giyer, makyajınızı biraz koyulaştırır doğru düğüne gidersiniz.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.