Ultimate magazine theme for WordPress.

Mary Poppins: Sihirli Dadı, Creed 2, Robin Hood Filmleri

0 372

Mary Poppins: Sihirli Dadı, Creed 2, Robin Hood Filmleri

Hafta sonları iş stresinden uzaklaşmak ve kaliteli zaman geçirmek için oldukça önemli zamanlardır. Bu zamanlarda kendinize vakit ayırdığınız gibi aynı zamanda sevdiklerinizle birlikte faaliyetlerde bulunmak için de fırsat yakalamış olursunuz. Bu tarz zamanlarda en çok tercih edilen etkinliklerin başında film izlemek gelir.

Film izlemek ise başlı başına bir zaman demektir. Film izlemeye karar verdikten sonraki en büyük karar ise hangi filmin izleneceğine karar vermektir.

Film araştırması yaparken geçen zamanda bir kaç film daha izleme şansı bulabileceğiniz kesindir. Bundan dolayı size sunacağımız önerilerden bir tanesini seçerek hemen film izlemeye başlayabilirsiniz. Bu sayede vakit kaybetmeden ve kaliteli yapımlar arasından seçtiğiniz filmler ile hafta sonunuzu değerlendirebilirsiniz.

http://https://www.youtube.com/watch?v=-3jsfXDZLIY

Mary Poppins: Sihirli Dadı

Aile ile birlikte haftasonu geçirmek isteyenler için oldukça kaliteli ve güncel yapımlar arasında bulunan bir filmdir. Hem aile hem de fantastik filmler kategorisinde aldığı yüksek puanlar ile ilk sıralarda yer alır. Film 1930’lu yıllarda Londra’da yaşanan büyük buhran dönemlerinde geçiyor. Dönem filmi olması da yapımı özel kılan bir başka detay olarak göze çarpıyor. Michael ve Jane iki küçük çocukken artık büyümeye başlarlar. Aile 3 çocuk ve bakıcıları ile birlikte hayatlarına devam ederler.

Bu süreçte Michael yani dadıları sevdiği birisinin kaybını yaşar. Bu kayıptan sonra kendini toplaması gerekir. Bunun sonucu olarak da çocukların hayatına eski ve gizemli dadıları Mary yeniden dahil olur. Bu durum Mary’nin ailede eksik olan bazı yönleri tamamlamak istemesinin bir sonucu olarak farklı olayların yaşanmasına neden olacaktır. Bu heyecan dolu maceraları ailenizle birlikte fantastik şekilde izlemeye karar verdiğinizde bu film oldukça iyi bir tercih olacaktır.

Creed 2

Aksiyon ve dram filmlerinden hoşlananlar için ise bir başka alternatif olan Credd serisinin ikinci filmi önerilir. Adonis Creed serinin ilk filminde herkes tarafından tanınan ve kendini kanıtlamış bir sporcu olur. Artık daha fazla ve farklı sorumlulukları vardır. Bu sorumlulukların arasında bir taraftan da başka dövüş ustaları ile müsabakalar yapmak zorundadır. Bir sonraki müsabaka ise onun için oldukça önemlidir. Çünkü babasının katili olan Ivan Drago ile ringde karşılaşma ve babasının intikamını alma fırsatı bulacaktır.

Filmin başından beri Adonis’in yanında olan Rocky Bilboa ise bu durumda hangi tarafta yer alması gerektiğine karar vermeye çalışıyor. Sorgulamaları sonucunda bir kez daha ailenin en önemli değer olduğu sonucuna ulaşıyor. Film aslında Adonis’in neden şampiyon olduğuna odaklandığı kadar aslında ne yaparsanız yapın geçmişiniz sizi takip edecektir çıkarımını da net şekilde izleyenlerin önüne çıkarmaya çalışıyor. Hafta sonu için hem spor, hem de aksiyon açısından sizi fazlasıyla tatmin edecek bir filmdir. Bu tarz öneri aramanız halinde değerlendirmelisiniz.

http://https://www.youtube.com/watch?v=zwPn9ZnbCo0

Robin Hood

Aksiyon ve macera dolu bir film arayanlar için bir başka öneri ise Robin Hood filmi olacaktır. Film kahramanın Haçlı Seferlerinden dönmesinin ardından yaşadıklarına odaklanıyor. Dönüşten sonra Robin Hood, Sherwood ormanı adı verilen yerde yolsuzluk ile karşı karşıya kalır. Bunun üzerine halkın yaşadığı ekonomik sorunlara yardım etmeye çalışır. Bir taraftan halkın ekonomik sorunları çözmeye odaklanırken diğer taraftan da bölgeni şerifi tarafından yapılan yolsuzlukların önüne geçmeye çalışır.

Bu durum bazılarının çıkarlarına dokunmaya başladığında ise Robin Hood kendini yine farklı maceralarına arasında bulur. Macera sevenler için oldukça kaliteli ve güncel yapımlar arasında bulunan filmi değerlendirmelisiniz. Kaliteli ve keyifli yapımlar gününüze anlam katacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.