Ultimate magazine theme for WordPress.

Lady Gaga’nın Aykırılıklarına 5 Adımda Göz Gezdiriyoruz

0 362

Dünyaca ismi duyulmuş bir pop şarkıcısı olmasının yanı sıra Lady Gaga moda takipçileri için tam anlamıyla sansasyonel bir stile sahiptir.

Lady Gaga’nın Aykırı Ayakkabıları

Ünlü yıldızın ayakkabıları herkes tarafından bilinen topuksuz ama topuklu ayakkabılardan. Aykırılıklarıyla bir dünya starı olmayı başaran ünlünün ayakkabıları otuz santimetre yükseklikte olmasına rağmen topukları yok. Topuğu olmayan bu yüksek ayakkabılarla yürümeyi nasıl başardığını henüz çözebilen biri bulunmuyor.

Lady Gaga’nın Cesur Kıyafetleri

Ünlüler arasında cesur giyimin öncülüğünü yapan Madonna’yı takip eden yıldız, sadece tülden oluşturulmuş elbiseleriyle çığır açmaktadır.

Lady Gaga’nın Etten Elbiseleri

Etten elbise; kişinin vücudunda hiçbir kıyafet bulunmazken tıpkı bir tablo gibi boyalarla vücuduna kıyafet resmedilmesidir. Etten elbiselerde kişi tüm hatlarıyla meydanda olduğundan giymek büyük cesaret gerektirir. Ünlü, ilk kez MTV müzik ödüllerinde kullandığı etten kıyafeti ile çılgınlığını tüm dünyaya duyurdu.

Tüm gözleri üzerinde toplamaya yarayan çılgınların giyebileceği etten kıyafetlerin öncüsü ünlü Lady Gaga etten elbise giymesinin nedeni olarak kadınları sadece fiziki yönleriyle gören toplumları eleştirme aracı olarak kullandığını söylüyor.

Lady Gaga’nın Ünlü Balonlu Elbisesi

Hüseyin Çağlayan isimli Türk tasarımcıya ait olan balonlu elbise simsiyah balonlardan oluşturulmuştur. Bu plastik kıyafet Lady Gaga gibi bir çılgının en favori parçalarından.

Lady Gaga’nın Ünlü Yıldız Elbisesi

Giydiği gecede yine tüm gözleri üzerinde toplayan ünlü, yıldız elbisesi ile oldukça trenddi. Bu elbisenin çok konuşulmasının sebebi boyutlarının çok kocaman olması ve üzerinin sivri çubuklarla donatılmasıydı.

Lady Gaga’nın Farklı Tarzı

Lady Gaga diğer ünlüler gibi sadece ekran karşısındaki giyimiyle kendinden söz ettirmiyor. Aynı zamanda sokakta, evde kısacası her yerde tüm dikkatleri üzerine toplayacak kıyafetlerle donanıyor. Uyumsuz ve uçuk renklerle, hiç görülmemiş tasarımlarla her zaman göze çarpan bir ünlü.

Tüm starlar ve hayranları Lady Gaga trend kıyafetlerinden esinlenerek kendi kombinlerine cesaret katmaktadır. Ama henüz hiç kimse onun kadar cesur, ilginç ve sansasyonel bir moda akımı oluşturamamıştır. Giyimiyle ve duruşuyla tüm dünyaya örnek olan bir pop yıldızıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.