Ultimate magazine theme for WordPress.

Küçük Göğüslü Bayanlar İçin Bikini Modelleri

0 371

Yazın deniz kenarında tatil yapacak olan bayanların birçoğu bikini tercihinde bulunuyor. Mayo ve haşemalara oranla sahillerde bikini giyen bayanların sayısı oldukça fazla. Bu nedenle piyasada da bikini tasarımları diğerlerine oranla daha fazla çeşitlilik gösteriyor. Her yaştan ve bedenden bayan için farklı bikini modelleri piyasadaki yerini alırken; özellikle küçük göğüslü bayanların bu noktada vücut yapılarına uygun bikinileri aradıkları görülüyor. İnternet üzerinden de yine bu konuda çeşitli araştırmalar yapıldığını görmekteyiz. Küçük göğüslü bir bayan; kendisi için en uygun bikiniyi ararken, küçük göğüslü bayanlar için bikini şeklinde arama yapıyor. Bu sayede de kendi göğüs ölçüsüne uygun olan bikiniyi buluyor. Moda çalışmaları doğrultusunda hazırlanan bu bikiniler; küçük göğüslere sahip olan bayanlar için en modern bikinilerdir.

Küçük Göğüslü Kadınlar Hangi Bikinileri Giymeli?

Küçük göğüslü kızlar ve kadınların; balenli üstleri ve dolgulu bikinileri tercih etmeleri gerekiyor. Bunun yanı sıra küçük göğüslü bayanların bikini seçiminde diğer bayanlara oranla daha şanslı olduklarını belirtmek isteriz. Hemen hemen her model onlarda güzel bir duruş sergiliyor. Ancak göğüsleri biraz daha öne çıkarmak adına; dolgulu ve balenli üstleri tercih etmekte fayda olacaktır. Bunun yanı sıra; üst kısmı püsküllü, desenli, fırfırlı ve üçgen ip şeklinde uzanan bikiniler de yine küçük göğüslü hanımlara bir hayli yakışmaktadır. Küçük göğüslü kadınlar için bikini modelleri nasıl seçilmelidir sorusuna maddeler haline cevap verelim.

  • Genelde geometrik kesimleri ile göze hoş gelen bikiniler; küçük göğüslü bayanların tercihi olmalıdır. Geometrik kesimin verdiği göze hoş gelen duruş; göğüslerin küçük olması durumunu ortadan kaldıracak.
  • Askısız, tek omuz bikiniler; küçük göğüslü bayanlara en fazla yakışan modellerin başında geliyor. Bu tür bikinileri eğer küçük göğüslere sahipseniz; gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
  • Göğüslerin daha dik ve dolgun görünmesi için küçük göğüs bayanların balenli ve dolgun bikinilere yönelmesi gerekiyor. Bu sayede göğüsler daha doldun ve dik bir yapıda görünecektir.
  • Üst bölümü taşlı ve süslü olan bikiniler de yine küçük göğüslü bayanlar için ideal bikiniler arasında yer almaktadır. Bu modeller ile birlikte dikkat taş ve süse çevrilir, göğüslerin küçüklüğü de kaybolmuş olur.
  • Üçgen ip askı diye tabir edilen bikiniler de yine küçük göğüslü bayanlar için tercih edilebilecek olan bikiniler arasında bulunuyor.
  • Büyük desenli bikiniler de küçük göğüslü bayanların daha büyük göğüslerle görünmelerine yardımcı olacaktır.

Tercih Edilmemesi Gereken Bikiniler

  • Özellikle bol bir yapıda olan bikiniler küçük göğüslü bayanların mutlaka uzak durmaları gereken bikiniler arasında yer almaktadır.
  • Desenlerin yoğun olmadığı ve küçük desenlerin yer aldığı bikiniler de göğüslerinizin küçük görünmesine neden olacaktır.
  • Askılı bikiniler; küçük göğüslü bayanların tercih etmemeleri gereken bikini modelleri içerisindedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.