Ultimate magazine theme for WordPress.

Kot Etek Modası

0 368

Özellikle sokak modasının en çok tercih edilen parçalarından biri olan kot etekler hem rahat oluşu hem de şık görünümü sayesinde, pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Farklı renk alternatifleri ile birlikte kolaylıkla kombin yapılabilen kot etekler, yine her sezon farklı tasarımlarıyla da göz doldurmayı başarıyor. Kot etekler dolapların hem spor olan hem de şık görünümde olan bir kombin olduğundan dolayı kurtarıcı parça olarak görülür. Bu zamansız parçanın birbirinden çeşitli model, kesim tarzlarını en doğru biçimde ve kot etek modası detaylarını öğrenmek istiyorsanız makaleyi okumaya devam edebilirsiniz.

Kot Etek Modelleri

Kot etekler hem farklı renkleri hem de farklı modelleri sayesinde, pek çok kişiye hitap eden bir üründür. İlk olarak her sezonda olduğu gibi yırtık modelli kotlar, bu sezonda da kendini çok gösterecek. Bohem tarzda olan siyah ve koyu mavi renk kot etekler, püsküllü etekler, yırtmaçlı ve dar beyaz kot etekler gibi daha pek çok model bulunmaktadır.

2019 Yaz Sezonunda Kot Etekler

Kot etek denilince genel olarak akla ilk gelen parça mini kesim olan kot etek modelleridir. Bu parçalar özellikle her ilkbahar-yaz sezonlarında çok fazla kullanılan parçalardan biri olduğu için, insanlar tarafından yeni bir trend şeklinde algılanmayabilir. Fakat geçtiğimiz senede de olduğu gibi, kot etek modellerinin en fazla konuşulacağı yıllardan biri 2019 yılıdır demek yanlış olmaz. Her ne kadar basit parçalarmış gibi dursalar da kot eteklerini de kombinlerken bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Aksi taktirde çok şık olan parçalar bile sıradan bir kombine dönüşebilir.

Kot Etekler Nasıl Kombinlenmeli?

Kot eteklerle uygulanan bir kombinde klasik ya da günlük bir kombin için sandalet, spor ayakkabı tercih edilebilir. Bunun yanı sıra tıpkı yaz mevsiminde olduğu gibi ve kışın da kazaklarla, çok şık bir kombin yapılabilir. Bunun için kişiler ilk olarak kendi yaratıcılığını devreye sokarak, çeşitli görünümler elde edebilmeliler. Örneğin, kovboy botları bu parçalarla kullanılabilir ya da minimal bir görüntü yakalanmak isteniyorsa, beyaz düz bir tişört ile kombin tamamlanabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.