Ultimate magazine theme for WordPress.

Klasik Gömlek Anlayışını Tersine Çeviren Trend: Ters Gömlek

0 372

Yüzlerce yıldır hayatımızda olan gömlekler, yakın tarihe kadar sadece erkeklerle özdeşleştirilmiş olsa da, günümüzde artık kadınların da tercih ettiği giyim eşyalarından biri haline geldi. Gömlekler, özellikle de son yıllarda uğradığı değişimlerle hemen hepimizin dolabında yerini aldı. İster maskülen ister feminen her tarza hitap etmesi ve birçok parçayla kombinlenebiliyor olması, gömlekleri dolabın vazgeçilmezi haline getirdi. Moda değiştikçe gömlekler de farklı tarz ve modellerle karşımıza çıkar oldu. Ancak son zamanlara damgasını vuran en popüler gömlek trendi diğerlerinden oldukça farklı. Son yılların en sıra dışı trendleri arasında gösterilen ‘Ters Gömlek Trendi’ni yakından inceleyelim.

Trend, sokak stilleri arasındaki yerini aldı

Her zaman belli çizgileriyle aklımızda yer eden klasik gömlek anlayışı, bu trendle bambaşka bir boyuta taşındı. İlk defa, 2016 ilkbahar/yaz koleksiyonunun tanıtımında ortaya çıkan ters gömlek trendi, kadınlar tarafından hemen benimsendi ve çok geçmeden sokak stilleri arasındaki yerini aldı.

Her tip gömlekle uygulayabilirsiniz

Son dönemlerde bayan giyimde gömlek tercihleri arasında yer alan boyfriend ve oversized gibi geniş kesim gömleklerin yanı sıra dar kalıp, spor ya da klasik her türlü gömleği bu trende dahil etmeniz mümkün. Burada dikkat etmeniz gereken konu; maskülen mi yoksa feminen mi tarz yaratmak istediğiniz. Hangi tarzı yaratmak istiyorsanız, ona uygun bir gömlek seçmeniz ve gömleğinizi kombinleyeceğiniz diğer parçaları da tarzınızla bütünleştirmeniz gerek.

Gömleğin düğmelerini ister açın ister kapatın

En yeni moda trendleri arasında dikkatleri üzerine çeken ters gömleğin birkaç değişik kullanım şekli bulunuyor. İsterseniz ters giydiğiniz gömleğin tüm düğmelerini ilikleyerek bluz şeklinde kullanabiliyorsunuz. Bu kullanım şekliyle, ön tarafta şık bir aksesuar kullanırken, sırt bölgenizde de başka bir detay yaratmış oluyorsunuz. Diğer bir kullanım şeklinde ise ters giydiğiniz gömleğin düğmelerinden en başta ya da en sonda olanını ilikliyor ya da gömleğin uçları birbirine bağlıyorsunuz. Bu kullanım şekliyle ise sırtta bir V dekoltesi elde ediyorsunuz. Kolyenizi de ters çevirerek stilinizi tamamlayabiliyorsunuz.

Unutulan gömlekleri bu trendle değerlendirin

Ters gömlek trendi, unutulmaya yüz tutan klasik gömleklerin değerlendirilmesi açısından da modada fark yaratıyor. Modanın gerisinde kaldığını düşündüğünüz ve dolabınızın derinlerine kaldırdığınız klasik gömleklerinizi ters düz ederek, bu trendin bir parçası haline getirebilirsiniz.

Farklı ve şık bir tarz yaratmak elinizde

Boyfriend ve oversized gömleklerde erkek tekelini yıkan ve gösterdiği cesaretle modada iz bırakan kadınlar, ters gömlek trendi ile de hem şık hem farklı bir tarz yakalayabilir. Unutmayın, modayı takip edip stilinizde ufak değişiklikler yaparak, çok farklı ve şık bir tarz yaratmak elinizde.

Trend, kazak ve hırkalara da sıçrayabilir

Ters gömlek trendi, çoğunuza tuhaf gelebilir. Ancak yakın zamanda sokaklarda, ters giyme trendine ayak uyduran çok sayıda kadınla karşılaşırsanız şaşırmayın. Çünkü gömleklerle başlayan ters giyme trendi, yakın zamanda kazak ve hırkalara da sıçrayacak gibi görünüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.