Ultimate magazine theme for WordPress.

Kışın ve Yazın En Sıcak Renkleri

0 305

1-Önyargılar

İnsanların mevsim geçişlerinde yaşadığı olumsuzlukları hepimiz yaşıyoruzdur.. Siz ki kışın beyaz giyilmez,yazın renkli cıvıl cıvıl kıyafetler giyillir lafını mutlaka duymuşsunuzdur. Öncelikle bu önyargılardan kurtulmamız gerekmiyor mu ? …

2- Özgür Davran ve Fark Yarat

İnsanlar ne der ? Hep bu düşünceyle bazı şeylerden eksik kaldık yok bu giyilir mi yok bu renk olmaz.. Boşverin hayat sizin hayatınız siz ne giyerseniz moda odur fark yaratmak her zaman fark yaratır.. özgür ruh önde giden ruhdur herkes onu takip eder.

3- Renk ve Aksesuar

Kıyafetleri,aksesuarları ve takıları çok severiz ve kadın olarakta bunların alışverişine düşkünüzdür. Renklerle bütünleşen takılar herzaman bizi mutlu etmiştir. Siyaha beyaz,mora pembe hepsi sizin özgür seçimizin..bırakın moda sizi takip etsin.

4-Renk Cümbüşü

İnsanların yaptığı hatalar var bu konuda.. Mesela sürekli bir uyum yakalamak. Bence yapılması gereken tek şey renk cümbüşü ve farklı tarzlar renkler ortaya koymak. Benim de normal hayatta yapmış olduğum gibi sizede tavsiyem bütün tonları özgürce kullanmak..

5-Kendi Renginizi Bulun

Renkler…Renkler.. Eğer ki renkler konusunda çok takıntınız varsa ten renginize uygun renkler tercih etmelisiniz.Çoğu insan kendine hangi rengin yakıştığını bilmez,mağazada beğenip deneyip aldığı elbiseyi eve geldiğinde bğenmeyebilir.. Yapar ışıklar,aynalar vs. bunların etkisinde kalır.Siz Siz olun kendi renginizi bulun ve burdan ilerleyin.

6- MODA SEN OL !!

Ne istediğini bil rengini seç ve devam et.. Korkak olmayın araştırın,insanların neler yaptığına bakmayın neler yapmadığına bakın emin olun ki bütün ön yargılarınızdan kurtulup modanın kendisi olucaksınız.. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.