Ultimate magazine theme for WordPress.

Kışın Rengi Lila

0 393

Her ne kadar siyah vazgeçilmezliğini korusa da lila yeni sezona damgasını vuracak.
2016’yı uğurlamaya az bir zaman kalmışken, 2019’nin kış modası da gün yüzüne çıktı.
70’lerden ilham alan geçen yılın aksine önümüzdeki yıl 80’ler ön plana çıkacak. Özellikle geniş ve bol kesimli kalıplar, ışıltılı tasarımlar bu yıl vitrinleri dolduracak. Bir zamanlar herkesin sahip olmakta yarıştığı, sevimli, şişme kabarık montlar geri gelecek. Kışın bir diğer vazgeçilmezi de trençkot olacak. Trençkotlar, canlı renleri ve geniş malzeme seçeneği ile adeta kış modasına damga vuracak. Bunun yanı sıra spor giyimi tercih edenlerin üzerinde de bomber ceketleri sık sık göreceğiz.

80’lerin ışıltılı anlayışı da yeni sezonda günlük kıyafetlerde bile görülecek. Abartının hüküm süreceği tasarımlarda, açılan omuzlar içe giyilen gömleklerle örtülecek.

2019’nin bir diğer vazgeçilmezi de kadife olacak. Geçen yıl özellikle gece kıyafetlerinde gördüğümüz kadife bu sene de sık sık gündeme gelecek.
Desenlerde özellikle hayvan derisinden ilham alınan tasarımlar boy gösterecek.

Leopar deseni yine bu alandaki birinciliği kimseye kaptırmayacak ve her türlü kombinde yerini alacak. Uzun elbiseler, bol ve dökümlü ceketlerin yanı sıra kısa kesimli pelüş ceketler de sezonun iddialı parçaları arasında yer alacak.
Aksesuara önem verenler, seçimlerini egzotik çizgiler taşıyan eşarplar, şallar, büyük kolyeler, fiyonklu bonelerden yana kullanacaklar. İmce kemerlerin yanında, vücut hatlarını ortaya çıkaran kalın ve geniş kemerler de kullanılabilecek.
Geçen yıl çok rağbet gören örgü tasarımlar da bu sene her türlü kombinde yer alacak. 80’lerde çok moda olan deri pantolon ya da etek üzerine giyilen örgü kıyafetler yeni sezonda ağırlıkta olacak.

2019’nin en önemli farkı lila renginin hemen her tasarımda kullanılacak olması. Her ne kadar siyah vazgeçilmezliğini korusa da lila yeni sezona damgasını vuracak. İç çamaşırından, şapkaya kadar her türlü giyim ürününde mutlaka lilaya yer verilecek.
Kısacası 2019 kışında lila hepimizin rengi olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.