Ultimate magazine theme for WordPress.

Kendinizi Dinç Hissetmenin 7 Harika Yolu

0 434

Yorgun mu hissediyorsunuz? Sabah uyandığınızda enerjiniz bitik ve bitap mı hissediyorsunuz. İşte sizin için hayat enerjinizi tekrar kazanmanızı sağlayacak 7 harika fikir!

Sizlere ilk tavsiyemiz bu güneşli günlerin huzurlu sabahların değerini iyi bilin bunları kafanızdan hiç çıkartmayın yani yaşam enerjinizi hiç düşürmeyin bu gün çok güzel bir gün olacak diyerek uyanın. Şimdi asıl tavsiyelerime geçelim.

1- Uykunuzu iyi alın

Evet, günümüzün güzel geçmesi için çok önemli bir detaydır uyku sabah kalktığınızda kendinizi iyi hissederseniz gününüz pozitif geçecektir bunun için öncelikle uykunuzu iyi almış ve dinlenmiş olmalısınız sabaha karşı uyumuş olmak size hiç birşey kazandırmayacaktır öyle ki sinir sisteminizin bozulmasına ve kendinizi mutsuz hissetmenize neden olur.

2- Kendinize özen gösterin

Bakımlı olmak size kendinizi mutlu ve canlı hissettirecektir bunun için her sabah kalktığınızda yüzünüzü soğuk suyla yıkayın , dişlerinizi fırçalayın, saçlarınızı tarayın , giydiğiniz giysilerin temiz , ütülü , şık olmasına özen gösterin.

3- Ferah kokular kullanın

Yoğun insanı boğan baharatlı, Şekerli kokulardan vazgeçin ve sizin içinizi açan ferah kokulara yönelin böylelikle kendinizi daha rahat ve serin hissedeceksiniz.

4- Spor yapın

Yürümek, veya sevdiğiniz bir sporu yapmak size kendinizi daha sağlıklı hissettirecektir bu yüzden bu yüzden günde birkaç saat yürüyün , koşun , imkanınız varsa bisiklet sürün, yüzün, yani sevdiğiniz ve yapabildiğiniz bir spor dalı ile uğraşın.

5- Sağlıklı yaşayın

Yediğiniz şeylerin sağlıklı olduğuna dikkat edin çok fazla yağlı hamur işi fast food yiyecekler yemeyin çünkü bu yiyecekler metabolizmanızı yavaşlatacak özellikle hamur işleri uykunuzu getirecek ve akabinde vücudunuzun şişman ve hantal olmasını sağlayacaktır bunlar yerine sebze ve meyveleri tüketmeye çalışın.

6- Her gün 1 fincan Türk kahvesi için

Türk kahvesi özellikle sabahları içtiğinizde içindeki kafein sayesinde uykunuzu açacağı için işe giderken toplu taşımada uyumak yerine dinç bir şekilde iş yerinize ulaşabilirsiniz.

7- Gülümseyin

En son ve en önemli maddemiz de bu gülümsemek; yani hayat enerjimizi korumak. Somurtkan bir yüzle başladığınız iş sevmediğiniz trafik gün boyu çekeceğiniz iş yoğunluğunu yüzünüzdeki bir tebessümle yok edin hayatı daha canlı daha içten ve daha çok severek yaşayın, hayatın tadını çıkarın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.