Ultimate magazine theme for WordPress.

Kaliteli Cinselliğin Sırrı

0 312

İnsan olarak hepimizin temel ihtiyaçları bellidir. Bunlara fizyolojik ihtiyaçlar ya da birincil ihtiyaçlar denilmektedir. Yemek – içmekten sonra cinsellik dürtüsü de fizyolojik ihtiyaçlarımız arasında yerini alan bir diğer dürtüdür. Bu nedenle cinsel yaşantımızı da doyuma ulaştırmamız gerçekten de son derece önemli konulardan olması nedeniyle üzerinde durulması gerekir.

Seks Oyuncakları İlham Periniz Olabilir

Seks shoplarda satılan birbirinden kullanışlı seks ürünleri bulunmaktadır. Bunlar arasında eşlerin cinsel yaşamını monotonluktan kurtaracak ve kaliteli cinselliğin sırrı keşfetmeyi sağlayacak seks oyuncakları da bulunmaktadır. İşte sizler de her yönden bunlardan kullanarak cinsel hayatınızı sıra dışı hale getirebilme imkanı bulacaksınız.

Yeni Seks Pozisyonları Denemekten Korkmayın

Eşlerin cinsel fantazi özelliklerinden olan seks pozisyonları da kaliteli cinselliğin sırlarından biridir. Her zaman bildiğiniz seks pozisyonları artık size cazip gelmeyebilir ve sıradan hale gelmiş olabilir. Öyleyse bu durumda yapmanız gereken yeni seks pozisyonları deneyerek hem kendinizi hem de eşinizi mutlu etmek ve de daha karşılıklı olarak birbirinizin vücudunda keşfedilmeyi bekleyen seksi yönlerin olduğunun farkında olmaktan geçer.

Ön Sevişmenizi Uzun Tutun

Özellikle sabah sekslerinde ön sevişmenin uzun tutulmadan alelacele cinsel ilişkiye nasıl girilir yönünden sorunlarla karşı karşıya kalınmaktadır. Bu durum hem sizde hem de partnerinizde gerginlik, orgazm sorunu ve doyuma ulaşmama gibi birtakım problemleri beraberinde getireceğinden ötürü kesinlikle uzak durulması gereken özellik olma özelliğini korumaktadır. Bu yüzden siz de mutlak surette ön sevişmeyi uzatarak kaliteli cinselliğin sırlarından olan ön sevişmenin manasını ve ruhen de sevişmenin ne denli kıymetli olduğunu idrak etmiş olursunuz.

Ruhunuzu Da Seviştirin

Bedensel arzu ve istekleri köreltmek adına girilen tüm cinsel ilişkiler karşılıklı olarak doyum sağlamamaktadır. Bu nedenle cinsel ilişki pozisyonları kadar ruhunuzun da ahenkli olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Ancak böyle yaptığınız takdirde her yönüyle ruhunuzun da sevişmeden kat be kat zevk almaya başlayacağını kesinlikle dile getirmiş olabiliriz. Tüm bunlar da her yönüyle önem teşkil eden yaklaşım tarzları arasında gelmesi bakımından son derece önem teşkil eden bir diğer noktayı oluşturur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.