Ultimate magazine theme for WordPress.

Kadınlara Prezervatif Nasıl Takılır?

0 399

Cinsel yaşamınızı daha kontrollü bir şekilde yaşamak isteyen kadınlar da genel olarak erkekler gibi prezervatif kullanmaktadır. Oldukça kolay bir işlem olan bu kadın prezervatifi kısa bir sürede takılmakla birlikte oldukça kontrollü bir seçim de olacaktır.

Nasıl Prezervatif Seçilmelidir?

Kadın prezervatifi doğrudan vajina içerisine yerleştirildiğinden öncelikli olarak son kullanma tarihinin geçmemiş olmasına dikkat edilmelidir. Bunun yanı sıra sadece ambalaj içinde ki prezervatif yeterli olmadığından mutlaka bir kayganlaştırıcı almanız gerekmektedir. Ürünün kalitesi vajina için oldukça önem taşıdığından kalitesiz ve son kullanma tarihi geçmiş olan ürünleri tercih etmeyiniz.

Prezervatif Takarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikli olarak prezervatife yoğun bir şekilde kayganlaştırıcı sürülmelidir. Daha sonrasında halka kısmından sıkıca tutularak vajinanın içerisine yerleştirilir. Bu noktada ise prezervatifin tam olarak yerleştiğinden emin olun. Aksi takdirde zevkten çok acı çekebilirsiniz. Dış halkayı da tam olarak vajina çevrenize sabitlemeniz ile birlikte kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Kadın Prezervatifi Sağlıklı Mıdır?

Öncelikli olarak doğru bir ürün seçilmesi ve dikkatli bir şekilde kullanılması ile birlikte kadın prezervatifi de sağlıklı bir ürün olarak bilinmektedir. Ancak doğru yerleştirildiğinde etkisini göstermekle birlikte yanlış yerleştirilmesi durumunda büyük bir rahatsızlık verecektir. Bu bakımdan da kişiler nazik ve kibar bir şekilde yerleştirir ise cinsel ilişki anında hiçbir sorun olmayacaktır. Ancak tek kullanımlık olduğundan ikinci kez temas edilir ise bu alanda ciddi olarak hastalıklar ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

Kadın Prezervatifinin Faydaları

Pek çok hastalığın ve mikrobun söz konusu olabileceği cinsel ilişkilerin yaşanması ile birlikte kadın prezervatifleri sizleri HIVE ve STI gibi hastalıklardan korumaktadır. Bu hastalıklar genellikle halk arasında rahmin mikrop kapması sonucu olduğu bilinmektedir. Ancak prezervatif oldukça etkili bir tercih olacağı gibi sizleri gebelik riskinden de uzaklaştırmaktadır.

Nasıl Geri Çıkarılır?

Prezervatifi takarken baş, işaret ve orta parmağınızı içine yerleştirerek vajina içerisine itelemeniz ile birlikte takıldığı gibi çıkarırken de aynı işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ancak yapışma ve yırtılma durumunun söz konusu olmaması için ise döndürerek çıkarmanızda fayda bulunmaktadır. Hafif döndürmeler yardımı ile çıkarmaya başladığınızda artık parmaklarınızı çıkarmalı ve halkayı içeri kaçmaması için sabitlemelisiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.