Ultimate magazine theme for WordPress.

Kadınlar Neden Mutsuz Erkekleri Çekici Buluyor?

0 345

Her ilişkinin kendine has dinamiği olduğu bir gerçek. Ancak bazı durumlarda farklı gruplara ait olsa da kişilerin benzer hedeflere meylettiği görülüyor. Özellikle kadınların sevgili seçiminde kendini gösteren bu durumun altında yatan gerçek psikoloji ile açıklanamayacak kadar derin olabilir.

Mükemmel ilişkinin sırrı 

Mükemmel bir ilişkinin hayali herkesin gerçeğe dönüştürmek için çabaladığı bir durum. Ama kadınlar sonunda acı çekeceklerini bilseler dahi sessiz erkeklere karşı daha fazla ilgi duyuyorlar. Durgun ve tepkisiz bir erkeğin bu kadar ilgi çekmesinin altında ise uzmanlara göre genetik yatkınlık oldukça etkili. Kadınlar neden mutsuz erkekleri çekici buluyor çünkü kadınların doğasında olan annelik içgüdüleri onları buna itiyor.

Mutlu erkekler güven vermiyor

İletişime açık, güler yüzlü ve ulaşılabilir erkek kadınlar tarafından arkadaş olarak kodlanıyor. Bunun sebebi ise bu karakterdeki bir erkeğin etrafında daha fazla kadın olabileceği varsayımı. Bilinçaltındaki bu rekabetten kaçma durumu kadınların rotalarını sosyal hayattan kopuk görünen erkeklere doğru çevirmelerine neden oluyor.

Baba figürünün önemi

Kadınların erkek seçimi için baba figürü oldukça önemlidir. Otorite sembolü baba ile ilişki kadının diğer erkeklerle ilişkisine de yansıyor. Bu yüzden herşeyi paylaşabileceği bir erkekten ziyade ona gizemli davranan, her istediğinde iletişim kuramayacağı erkek daha çekici hale geliyor. Ayrıca kadınlarda gizemi çözme merakı da yüksek boyutlarda olduğu için erkeklerin bu durgun ve mutsuz görünen hallerinin altında yatan sebebi araştırma güdüsü seçim aşamasında etkili.

Güven duygusunu verebilen erkek 

Mutlu görünen erkeğin kadına verdiği bir diğer mesaj ise kendisi ile daha fazla odaklı olduğu. Kendilerine güven vermeyen dışa dönük erkekler kadınların ihtiyacı olan korunma ve ait olma duygusunu yaşatma konusunda yetersiz kalıyorlar. Bu yüzden hüzünlü görünen bir erkek onlar için bir nevi liman vazifesi görüyor. Ayrıca hüznü çözebileceğini düşünen kadın erkeğin ona daha fazla bağlanabileceği umudunu da koruyor.

Kadınların sevdiği erkekler

Kadınların sevdiği erkek tipi değişiklik gösterse de karakterde benzer özellikler öne çıkıyor. Aslında her iki cinsin de ilkel içgüdülerinde soyunu devam ettirme kaygısı bulunuyor. Erkekler bu sebeple feminen kadınları daha çekici bulurken kadınlar oyunu ciddi, olgun ve ağırbaşlı erkeklerden yana kullanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.