Ultimate magazine theme for WordPress.

Kadınlar Çene Tüylerini Nasıl Almalı?

0 352

Bunun birçok uygulaması var. Bunlardan bazıları iple alma, sir ağda, epilasyon, iğneli epilasyon diye sıralanabilir. Cımbızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bazı bayan17lar çünkü “birkaç tane kıl var. Onları cımbızla alayım” dese bile biz kesinlikle birkaç kıl bile olsa iğneli epilasyonu tavsiye ediyoruz. Çünkü iğneli epilasyon geçici bir uygulama değildir. Kalıcı bir uygulamadır. Çünkü cımbızla alım kıl köklerini daha da güçlendirir ve kılın daha koyu çıkmasına neden olur. Böylece kişi kıllardan kurtulayım derken farkında olmadan kılların daha fazla çıkmasına sebep olacaktır.

İple uygulama da yine geçici bir durumdur ama maddi açıdan daha uygun olduğu için özellikle birçok bayanın tercih ettiği bir uygulamadır. Bu da yapılabilir.

Uygulanmaması gereken en önemli husus evlerde yapılan klasik ağdadır. Bu kesinlikle tavsiye edilmez. Çünkü çok sert bir uygulama olduğu için bilinçsizce yapılacak uygulamaların o bölgedeki dokulara hasar vermesi ve cildin daha erken sarkmasına sebep olacaktır. Onun için kesinlikle evde ağdayı ve genel anlamda cımbız kullanımı önerilmez.

Kadınlar dudak üstü tüylerini nasıl almalı?

Bayanların en fazla tercih ettiği uygulamalardan bazıları şunlardır: İple alma, cımbızla alma veya sir ağdayla alma. Bunları yaparken dikkat edilmesi gereken çok önemli hususlar var. Örneğin sir ağdayla bir alım yapıldığı zaman güneşten kesinlikle uzak durulmalı ve suyla temas etmemelidir. Cımbızı ise kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Çünkü kılların cımbızla alınması tekrar çıkacak olan kıl köklerinin daha kalın ve yoğun gelmesine sebep olmaktadır. İple alım ise tercihe göre değişebilir. Eğer çok inceyse tüyler iple alım yapılabilir.

Benim size tavsiye edeceğim uygulama lazer epilasyon ya da iğneli epilasyondur. Bunlar biraz pahalı uygulamalar olmakla birlikte size kesin çözüm getirecek olan uygulamalardır. Diğer uygulamalar geçici, sadece sizi rahatlatmak için yapılacak olan uygulamalardır. Onun için biz diyoruz ki eğer bütçeniz bunun için uygunsa öncelikli olarak iğneli ya da lazer epilasyonu tercih etmelisiniz. Tabii ki lazer epilasyonu tercih ederken de kıllarınızın biraz koyu renkli ve köklerinin güçlü olması gerekir ki sonucu daha iyi alabilesiniz.

Koltukaltı bölgesine lazer epilasyon nasıl uygulanır?

Koltuk altına bölgesine lazer epilasyonu uygulamadan önce hastaların öncelikle tüylerinin durmunu görüp karar verilmesi gereklidir. Lazer epilasyona yanıt vermesi açısından tüyler yeteri kadar kalınlıkta mı, kılların renkleri lazerin iyi görebileceği kadar koyu renkli mi diye hasta uygun ise uygulamaya başlamadan önce eğer Alexandrite lazer yapıyorsak ki en çok bunu tercih ediyoruz bu bölgede, tüyleri bizim görebileceğimiz kadar kısaltıyoruz. Eğer diod lazer veya bazı endiac lazerlerde olduğu gibi tüylerin sıfır traş edilmesi gerekiyorsa o bölgeyi tamamen kısaltıyoruz. Koltuk altına deodorant ya da parfüm gibi bir uygulama yapılmışsa bunları da mutlaka temizleyerek çıkartıyoruz ve sonra da uygulamaya başlıyoruz.

Uygulama yapılan bölgedeki tüyler tek tek değil lazerin başlığı kadar genişlikte bir alana yapılmakta ve her bir atışta bu alana giren yaklaşık 1,5 santimetrelik alana giren tüm tüyler tek bir atışta yok edilmektedir. Sonrasında hasta normal günlük hayatına dönebilir. Nispeten hızlı bir uygulamadır. Yani dakikalar içerisinde uygulama tamamlanır. Lazer epilasyon uygulamasından sonra hastanın banyo yapmasında sakınca yoktur. Sadece kese gibi o bölgeyi tahriş edebilecek uygulamalardan birkaç gün uzak durmasında fayda vardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.