Ultimate magazine theme for WordPress.

İşte Evlenilmeyecek 7 Erkek Tipi 

0 378

Kadınlar, erkeklerden daha fazla evilik konusunu düşünür ve ciddiye alırlar. Kadınlara göre erkekler evlilik konusunu hem bu kadar ciddiye olmazlar hem de duygularını belli etmezler. Evlilik konusu açıldığında farklı davranışlar sergileyen erkekler vardır. Bu sebeple evlenilmeyecek yedi erkek tipi şu şekilde sıralanabilir:

Kariyer Düşkünü Erkek Tipi 

Evlilik konusunu hep erteleyen ya da evlilik ile ilgili hiç plan yapmayan erkek tipidir. Sürekli hayatın da öncelik olarak iş hayatı vardır. Bu tip erkekler daima kendine ve işine zaman ayırır. Eğer evliliği düşünüyorsanız, bu erkek tipi size göre değildir demek mümkün.

Yalnızca Kendini Düşünen Erkek Tipi 

İlişkide sürekli olarak kendine önem veren sizi ve nasıl olduğunuzu önemsemeyen bir erkek tipidir. İlişkiyi her zaman kendi isteği doğrultuda yürütür. Kendi sorunlarından bahsederken sizi sormaz bile. Bu sebeple de evlilik konusu açıldığında yine bencillik yapıp kendisi hazır olduğu zaman düşünülmesini ve konuşulmasını ister. Malesef bu tip erkek iyi bir eş adayı olmayacaktır sizin için.

Evlilik Konusunu Konuşmak İstemeyen Erkek Tipi 

Evlilik konusunu konuşmak istemeyen ve konusu açılsa bile dahi değiştirip konuşmaktan kaçınan bir erkek tipidir. Evlilik ile ilgili hiç birzaman plan yapmaz hatta sizi de evlilik konusun da soğutmaya çalışır. Bu sebeple bu tip erkek evlenilecek erkek tipi değildir.

Eğlence Tutkunu Erkek Tipi 

Evlilikten kaçınan sadece eğlenmek isteyen bir erkek tipidir. Eğer ilişkiden yeteri kadar sıkılırsa arkalarına bile bakmadan gitmeyi tercih ederler. Bu tip erkek ile evlilik düşünülemez bile.

Anne Bağımlısı Erkek Tipi 

Her konuda annesinden bahseden, aşırı derecede annesine düşkün erkek tipidir. Bu erkekler evlilik ile ilgili sorumluluk alamicakları için annelerini dinlerler. Annesine bu kadar düşkün bir erkek ile evliliği iyice düşünmelisiniz.

Sinirli Ve Öfkeli Erkek Tipi 

Bu tip erkekler hayatı sınırlarda yaşarlar. Bu sebeple de tehlikeden korkmaz hatta hoşlanırlar bile. Aniden sinirlenme ve herşeye öfkelenmeleri de sürekli olarak ortaya çıkar. Kabul etmekte ve bu tip bir insana ayak uydurmanız zor olacaktır.

Yalnızlığı Seven Erkek Tipi 

Bu tip erkekler evlilik konusunda çok kararsızlardır. Her zaman hayatı sonuna kadar yaşamayı tercih ederler. Bu sebeple evlilik düşünüyorsanız, bu tip erkek size uygun olmayacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.