Ultimate magazine theme for WordPress.

Islak Mendil Sağlıklımıdır

0 382

Islak Mendil Sağlıklımıdır, Günümüzde artık çıkan kolaylıklar ile hijyen temizliği farklı kategorilerde sürdürülmektedir. Ancak her ne kadar insanlar bu tür imkanları çok sık kullansalar bile aslında bir takım belirtileri olan sağlık tehditlerini görmezden gelebiliyorlar. İnternet sitelerini incelendiğinde günümüzün en çok kullanılan ıslak mendil yapımının nasıl olduğunu, hatta evde bile hazırlanabileceği bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Ancak peki bunların ne kadarı sağlıklı ne kadar ciddi tehditler oluşturabilecek kadar zararlı. Bu soruların cevaplarını belki de birçoğumuz bilmiyoruzdur.

Örneğin bayanların bir çoğunluğu artık makyaj temizlemelerinde ıslak mendili yoğun bir şekilde kullanıyorlar. Halk arasında muteber bir kullanım şeklide insanların yemek sonraları artık lavabo yerine bu ıslak mendiller ile silinip geçilmesi. Hatta annelerin en büyük kurtarıcısı olarak bilinen ve bebeklerin altını temizlerken kullanılan ıslak mendiller. Görüyorsunuz hayatımızın hemen hemen her yönünde yer alan ıslak mendiller. Peki, şimdi büyük soru şu bu ıslak mendiller ne kadar sağlıklı? Aslında piyasada bulunan ve merdiven altı tabir edilen bir takım ıslak mendillerden söz bile etmiyoruz. Artık bunların ne kadar sağlıklı olduğu veya olmadığı konusunda sizin de bir takım öngörüleriniz vardır.

Ancak uzmanların uyarısına göre Islak mendiller her ne kadar sağlıklı olarak görülse de, yine birer kimyasal oluşum olarak görülüyor. Özellikle uzmanların tavsiyesi ise annelere ve yüzündeki makyajları silen bayanlara yönelik olduğu biliniyor. Uzmanların uyarılarına göre; ıslak mendil de bulunan kimyasalların aşırı yoğun kullanılması sonucu deri hastalıkları olabilme ihtimali yükseliyor. Annelerin ise bebeklerin altını alırken yaptığı hijyen işlemlerinde eğer pişik oluşumundan dolayı bir yaralanma olur ise bu bölgeye bu kimyasal maddelerin sürülmesinin pek uygun olmayacağı yönündedir. Islak mendili avucunuz alıp sıktığınız da muhakkak bir sıvı gelecektir. İşte bu sıvının tamamen kimyasal bir ürün olduğu belirtilmiştir.

Hatta yazının başında da belirttiğimiz gibi birçok internet sitesini kontrol ettiğinizde sizde göreceksiniz ki, ıslak mendilin evde yapımı bile yapılmaktadır. Bebe yağı, losyon ve şampuan gibi malzemelerin karışımından elde edilen sıvının kuru bir havlu kağıda dökülmesi gibi örneklere rastlayabilirsiniz. Bu sebeple artık ıslak mendil kullanırken dikkat edeceğiniz konular üstünde hassasiyet göstermeyi unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.