Ultimate magazine theme for WordPress.

İlkbahar Modası Nasıl Şekilleniyor?

0 334

Kış daha bitmiş sayılmaz ama ilkbahar modası geçen sonbahardan beri yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Paris, Londra, New York ve Milano’da tasarımcıların ilkbahar koleksiyonları yavaş yavaş görücüye çıkmaya başladı. Peki, modanın kalbinin attığı bu şehirlerde 2019 ilkbahar modası nasıl şekilleniyor? Baharda sokaklarda ve podyumlarda neler göreceğiz hep beraber bir göz atalım isterseniz.

Yamalı Kot Pantolonlar

Daha önceki dönemlerde oldukça moda olan yamalı kot pantolonlar, bu bahar sezonunda yeninden gardıroplardaki yerini alıyor. Tek renkli kumaşlardan yapılmış yamalar ile süslenmiş kot pantolonlar kadar, renkli desenli yamalarla süslenmiş olan kot pantolonlar da bu baharın trendleri arasında.

Bu moda ile eskimiş pantolonlarınızı ya da giymekten sıkıldığınız pantolonlarınızı tekrar zevkle ve trend bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kargo Pantolonlar

Canlı beyaz renklerin tercih edileceği bu bahar sezonunda, kargo pantolonlar da geri geliyor. Geçen sezon oldukça trend olan boyfriend pantolonlar bu baharda yerini kargo pantolonlara bırakıyor. Gri, siyah, haki, taba ve kamuflaj desenli olan kargo pantolonları kışın bot ya da postallarla yazın da terlik ya da sandaletler ile kombinleyebilirsiniz.

Diğer Trendler

Bu bahar sezonunda daha büyük ve kaba kıyafetler moda olacak, bu kıyafetlerin en dikkat çekici özelliği de kabarık kollar olacak gibi gözüküyor.

Rengarenk boyalı kıyafetler bu bahar oldukça karşımıza çıkacak gibi duruyor, sarı renk yine bu baharın vazgeçilmez renkleri arasında yerini alıyor. Sarı renkle beraber bu bahar kırmızı, özellikle de pastel kırmızı tonlardaki kıyafetler baharı müjdeleyen renklerin arasında yer alıyor.

Payetler ve dantel fırfırlarla süslü gece kıyafetleri ile bu bahar davetler ve kutlamalar daha da renkli ve şık geçecek gibi duruyor.

Bu bahar gerçekten sürpriz bir trend ile karşılaşacağız. Retro başörtüleri bu baharın en sürpriz trendi diyebiliriz. Vintage tasarıma sahip başörtüleri ile bu bahar daha da renkli bir hal alacak.

Yılan derisi desene sahip kıyafetler ve aksesuarlar bu baharın trendleri arasında yerini alıyor. Bu baharın oldukça renkli geçeceğinin bir diğer işareti ise, gökkuşağı renklerine sahip kıyafetlerin moda olması. Gökkuşağı renklerinden oluşan ceket, elbise ve kabanlar bu baharın oldukça dikkat çekici ve iddialı trendleri arasında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.