Ultimate magazine theme for WordPress.

İlk Buluşmada Yapılması Gerekenler

0 402

İlk Buluşmada Dış Görünüş Önemli

İlk buluşma beklide uzun soluklu bir ilişkinin ilk adımı. İlk adımı hüsranla sonuçlandırmamak için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar var. Bunlardan ilki bakımlı olmak. Dış görünüşünüz ilk on saniye içinde karşı tarafa bir izlenim verir. O yüzden ilk buluşmanıza bakımlı gitmek önemli, yataktan kalkmış gelmiş saçlarla gittiğiniz bir buluşmada iyi bir izlenim bırakmanız mümkün değil. Kadınlar konusunda dikkat edilmesi gereken bir husus olan makyajda oldukça önemlidir. Abartılı makyajlardan kaçınıp sade bir makyaj yapmak ilk izlenim için önemlidir.

Tartışmaktan Kaçının

Kıyafet seçimide en az bakım kadar önemlidir. Kendinizi rahat hissettiğiniz kıyafetleri tercih etmek özgüveninizi arttıracaktır. Özgüven demişken dozunda özgüven iyidir. Aşırı özgüvenli davranışlar sergilemekten kaçının aksi takdirde karşı taraf ego timsali olduğunuzu düşünecektir. Görüş farklılıkları olması oldukça doğal sonuçta birbirinizi tanımıyorsunuz ilk buluşmadan politika kavgasına girmek yapacağınız en büyük yanlışlıklardandır.

Dinleyin ve Kendinizi Anlatın

Karşınızdakini tanımaya yönelik konular açın ve onunda sizi tanımasına fırsat verin. Birini tanımanın en güzel yolu onun kendini anlatmasına müsaade etmektir. İyi bir anlatıcı aynı zamanda da iyi bir dinleyici olun. Karşınızdaki kim olursa olsun ona değer verdiğinizi gösterin. Telefonunuzu sessize alarak çalıp sohbeti bölmesine engel olmak oldukça önemlidir. Kendinizden bahsederken fazla detaya girmeyin. Hem karşınızdakini sıkmamış olursunuz hem de hakkınızda merak edeceği konular olur.

Kendinizi Doğru Tanıtın

Göz teması kurun. İyi bir dinleyici olmanın en önemli özelliklerinden biri aynı zamanda göz teması kurmaktır. Konuşurken kurulan göz teması karşınızdakine güven verir ve dinlendiğini hisseder. İlk buluşmada gergin olmak oldukça normal. Sonuçta hakkında fikir sahibi olmadığınız biri ve unutmayın o da aynı hisleri paylaşıyor. Bu yüzden soru sorup cevap vererek bu gergin ortamı dağıtmaya çalışın. Üstün körü de olsa birbirinizin nelerden hoşlandığını ve genel geçer planlarını öğrenin. Ne fazla ciddi ne de fazla samimi olun. Orta kararda bir tavır sergileyin ve kendiniz olun. İlk buluşmada farklı bir kişiliğiniz olduğuna dair izlenim edinmesini istemezsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.