Ultimate magazine theme for WordPress.

İlk Buluşmada Erkeklerin İlgisini Çeken Noktalar

0 360

Erkekler Oldukça Detaycıdır

Kadınların detaycı olduğu yadsınamaz bir gerçektir fakat erkeklerde en az kadınlar kadar detaycıdır. Özelliklede ilk buluşma için erkeklerin kriterleri kadınlardan daha fazladır. İlk buluşmada erkeklerin ilgisini çeken noktaları sıralamak gerekirse ilk sırayı karşı cinsin sorduğu sorular alır. Karşı cinsin erkeği tanımaya yönelik sorular sorması ve onu can kulağıyla dinlemesi erkeklerce dikkat edilen bir durumdur. Soru sorarkenki ses tonundan vücut diline kadar bütün küçük detaylara dikkat eden erkek karşı tarafın sürekli kendinden bahsetmesinden hoşlanmaz.

Özenli, Sade Bir Görüntü

Dış görünüş erkekler için ilgi çekici bir noktadır. İddialı giyim kuşamı her ne kadar hoş bulsalarda fazla abartı kıyafet, makyaj, saç gibi detaylardan hoşlanmazlar.  Tırnaklarda erkeklerin ilk buluşmada ilgisini çeken en önemli detaylardan biridir.  Erkekler takma ve uzun tırnakları itici bulmaktadır. Erkeklerin ilgisini çeken bir diğer nokta ise gülümsemedir. İlk buluşmada sıcacık ve samimi gülümsemesi olan kadınlar oldukça çekici gelmektedir.

Ölçülü Hal ve Tavır

Erkekler tavır ve davranışlara oldukça önem vermektedir. İlk buluşmada sürekli yakınan ve her şeyden şikâyet eden karşı cins oldukça itici gelmektedir. Sürekli kendinden bahseden, kendini öven ve daha ilk randevuda hayatını ortaya döken kadınlarda hoş bir izlenim bırakmaz. Az ve öz şekilde kendini ifade eden ve özgüveni yüksek kadınlar erkekleri daha kolay etkilemektedir.

Topuklu Ayakkabılara Dikkat

Tuhaf gelebilir ama topuklu ayakkabılarda erkeklerin ilk buluşmada dikkat ettiği noktalar arasındadır. Topuklu ayakkabılar erkekler tarafından oldukça seksi bulunmaktadır. Topuklu ayakkabıyı spor ayakkabı gibi kullanan kadınlar erkek gözünde daha farklı bir konumdadır. Topukluyla yürüyemeyip inatla topuklu giyenler ise erkeklerce komik bulunmaktadır

Hafif Fakat Kalıcı Kokular

Kokuda ilk buluşmada iz bırakan önemli noktalardandır.  Ağır ve hafifliği ölçülü olmakla beraber kullanılan hoş kokulu bir parfümde erkeklerin ilgisini çekmektedir. Günün sonunda kokusuyla akılda kalan karşı cins epeyce iz bırakmış demektir. Erkekler karşı tarafın kendisini ne kadar önemsediği ile ilgilenir. Göz temasından kaçmayan ve dikkatle dinleyen karşı cinsin verdiği tepkilerde erkeklerin ilgisini çeken noktalardandır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.