Ultimate magazine theme for WordPress.

İlişkiyi Bitiren Beklentiler 

0 392

Bir ilişki kurmak veya başlatmak aslında çok kolaydır. Fakat önemli olan ilişkiyi başlatmaktan ziyade ilişkiyi güzel bir şekilde yürütebilmektedir. Erkeklerden ziyade kadınlar fazla beklenti içine girdikleri için ilişkiler ne yazık ki kısa sürmektedir. Peki, ilişkiyi bitiren beklentiler nelerdir ? diye merak ediyorsanız, şu şekilde sıralanabilir:

Fazla İlgi Beklemek 

Erkeklerden ziyade kadınların sorun ettiği en önemli şey ilgi görmektir. Fakat bazı kadınlar gördükleri ilgiden daha fazlasını isterler ve kendilerini bu beklentiye sokarlar. Eğer bu beklentileri gerçekleşmezse ilişkide sorunlar meydana gelmektedir.

Başkalarının İlişkisine Bakıp Beklentiye Girmek 

Başkalarının ilişkisine bakıp imrenen kadınlar bu durumu sorun etmeye başlar. İmrendiği ilişkide ne yaşanıyorsa partnerinden de onu bekler olmayınca somurtur ve kavga çıkartır. Halbuki her ilişki ayrı ve farklıdır. Kendi ilişkisini düzeltmek yerine başka ilişkilere bakıp imrenerek kendini beklentiye sokmak sadece ilişkiyi mutsuz etmez bitmesine de neden olur demek mümkün.

Her Zaman Yanınızda Olmasına Beklemek 

Her zaman her durumda yanınızda olmasını isterseniz partnerinizin ilişkinizi zora sokarsınız. Çünkü bazen bazı şartlarda yanınızda olamaz bu sebeple de partnerinizi suçlarsınız. Bu neden ile de ilişkiniz de kavgalar yaşanmaya başlar.

Partnerinizin Fazla Kısıtlamak Ve Merkezinde Olma Beklentisine Girmek

Eğer ilişkiniz de partnerinizi çevresinden, sevdiği arkadaşlarından kısıtlarsanız bu durum ilişkiniz de sorunlar yaratmaya başlayacaktır. Ayrıca partnerinizin hayatında olmaktan ziyade merkezin de olma beklentisine girmekte ilişkinizin bitmesine neden olacaktır. Bu nedenle ilişkinizin sağlıklı yürüyebilmesi için kısıtlamaktan ve merkezin de olma beklentisinden kaçınmalısınızdır.

Hayalindeki İnsana Dönüşmesini Beklemek 

Bir ilişkide en önemli şey karşınızda ki insanı olduğu gibi kabul etmektedir. Aksi taktir de hayatınız da insanı değiştirmeye çalışmak veya hayalinizde ki insana dönüşmesini beklemek ilişkinizde büyük sorunlar yaratabilir. Bu sebeple tartışmalar, kavgalar olacağı gibi ilişkide ki en önemli etken olan saygı da yavaş yavaş bitmeye başlayacaktır. İlişkiniz de fazla beklentilere girmek her zaman ilişkinizi yıpratır ve bir süre sonra bitmesini sağlar. Daima beklentisiz bir ilişki yürütmeyi tercih etmelisiniz.  Böylelikle uzun ve mutlu ilişki yaşarsınız.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.