Ultimate magazine theme for WordPress.

İçten Topuklu Ayakkabı Modelleri

0 376

Kadınların dişiliğin simgesi olarak gördükleri, birçok kadının vazgeçilmez aksesuarı olan topuklu ayakkabılar, son yıllarda adını yeni bir model olarak piyasaya sunulan içten topuklu ayakkabı modelleri olarak isminden söz ettirmeye başladı bile. Topuklu ayakkabı modelleri 2016 yılında bu yeni modelleriyle hayli ilgi görmeye başlamış durumda.

Bilindiği gibi topuklu ayakkabılar birçok kadının gardırobunda 5 cm topuklu ayakkabıdan tutunda 20 cm e varan topuklu ayakkabıya kadar onlarca model ve renkli ayakkabılardan oluşmaktadır. Kadınların topuklu ayakkabı tutkusu artık sadece kadınların tutkusu olmaktan çıkmıştır. Bu nasıl olur dediğinizi duyar gibiyim. Hemen anlatayım Tom Cruıse sayesinde desem.

Gündüz gece filminin galasın da bir araya gelen 1.73 lük Tom Cruıse ve rol arkadaşı 1.79 luk Cameron Diaz aynı boyda görüntülenince dikkatler bir anda Tom Cruıseun ayağındaki 7 cm topuklu ayakkabısına çevrildi. Tom Cruıse topuklu ayakkabıyı nasıl mı giydi dersiniz? İçten topuklu ayakkabılar sayesinde. Gizli topuk olarak da adlandırılan içten topuklu ayakkabılar Tom Cruıse la birlikte erkeklerin ilgisini çok yoğun bir şekilde çekmiştir.

Kısa boylu erkeklerin biranda gözdesi olan içten topuklu ayakkabılar, ayakkabı üreticilerinin açıklamalarına göre şuana kadar 10 binin üzerinde satmıştır. Buda yaklaşık haftada bin çift civarındaymış. İnanılmaz yoğun ilgi gören topuklu ayakkabı fiyatları, ayakkabılar yurtdışından geldiği için oldukça fazlaydı. Ayakkabı üreticileri gördükleri bu yoğun ilgi üzerine artık Türkiyedede üretim yapıp, ucuz topuklu ayakkabı üretimini hızlandırdılar.

İçten topuklu ayakkabılar 20 cm topuğa kadar üretilmektedir. Bu kadarıca topuklu ayakkabı için çok fazla uzunluk diyenleriniz olsa da talep var ve kadınlarımız yüksek topuğu seviyor.

İçten topuklu ayakkabı modelleri elbette botlar dada kullanılmaya başladı. Ve en çok ilgi gören 10 cm topuklu botlar, en çok içten topuklu ayakkabı üreticilerinin kullandığı yükseklikmiş. Araştırmacıların verdiği bilgiye göre kadınların bu boyda çok rahat kullanım elde ettikleri söylenmektedir.

Klasik ayakkabılar, Topuklu ayakkabılar, Dolgu topuklu ayakkabılar, stilettolar, spor ayakkabılar, İnci topuklu ayakkabılar, Botlar, babetler, çizmeler ve aklımıza gelmeyen tüm ayakkabı modelleri hepsi bu yeni akım olan içten topuklu ayakkabı modeli olarak dizayn edilmekte. Sizde bu tarzı sevdiyseniz içten topuklu ayakkabılardan alıp, boyunuzu 10 cm. kadar yükseltebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.