Ultimate magazine theme for WordPress.

Hangi Prezervatifi Kullanmalıyım?

0 373

Prezervatif kullanmak cinsel yolla bulaşan hastalıkların önüne geçmek ve korunmalı cinsel birliktelik yaşamak açısından son derece önemli bir konuyu teşkil etmektedir. İşte bundan dolayı erkeklerin prezervatif seçimi önemlidir.

OK Prezervatif Çeşitleri

Kondom markası arasında dikkat çeken ok prezervatif çeşitleri erkeklerin tercih edebilecekleri ürünler arasında gelebilir. Özellikle yeni kampanyasıyla birbirinden farklı özellikteki ürünler herkesin ihtiyacını karşılayabilecek türden.

– Okey 20’li paket

– Okey 45’li paket ekonomik paketleriyle kondom tercih edeceklerin gayet cazip fiyatlarla alacakları kondomlardan birisi olmaktadır.

Bunun dışında;

– Okey rötar paket

– Okey ekstra hisset

– Okey eko paket gibi diğer paket türlerinin de bulunduğunu kesinlikle söylememiz gerekiyor.

Prezervatif Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Penis boyunuza uygun olmasına dikkat edin ve large small veya xxl boyutlarını tercih etmelisiniz. Ortalama olarak Türk erkeğinin penis boyu 12 cm olduğuna göre large veya small tercih edilebilir.
  • Okey, Durex ve Şey markaları gibi prezervatifin öncü markalarını kullanın.
  • Prezervatifi kesinlikle paketinden çıkarırken dikkatli olun ve yırtılmaya karşı son derece hassas olduklarının bilinciyle kenarından oval bir şekilde yırtarak açın.

Prezervatif Ölçüleri Nelerdir?

Prezervatif kullanacak erkeklerin merak ettikleri bir diğer konu da prezervatif boyutları oluyor. İşte bu da mutlaka dikkat edilecek hususlardan bir diğeri olarak karşımıza çıkan konular arasında gelmektedir. Bu durumdan hareket edilerek prezervatiflerin şu boyutlara ayrıldığını da kesinlikle söylememiz gerekir:

– Büyük boy ( 55 mm genişlik – 35 mm ağız çapı

– Orta boy ( 55 mm genişlik – 33 mm ağız çapı

– Küçük boy ( 49 mm genişlik – 31 mm ağız çapı prezervatif ölçüleri olarak karşımıza çıkan boyutları oluşturmaya devam eder.

Ekonomik Prezervatif Seçimi

Hem kaliteli hem de ekonomik kondom kullanmak isteyenlerin kuşku yok ki prezervatif nasıl kullanılır ekonomik olmasına dikkat etmesi gerekmektedir. Bunun için öncelikle penis boyunu çok iyi bilmesi ve cinsel ilişkiden beklentisini net bir şekilde karara vardırması gerekir. Buna uygun prezervatif boyutunu tercih ederek hem kaliteli hem de ekonomik boy satın alabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.