Ultimate magazine theme for WordPress.

Hangi Pantolon Benim Tipim?

0 339

Etrafımıza baktığımızda bize birebir benzeyen insanları göremeyiz. Tabi bazı benzerlik mevcut.Karşı kaldırımda yürüyen uzun ince bacaklı kadının üzerindeki kotu, kendi üzerinizde de aynı duracağını düşünerek bir benzerlik yaratmak ise hayal gücü.

Ama hayal ettiğiniz o mükemmel görüntü size uzak değil. Yeter ki doğru pantolonu bulun.

İnce belli, basenli bir fiziğiniz var ise,

Bu seksapel bir vücut tipi olmakla birlikte kolay parçalar bulamayacağınız bir fizik demektir. Üsten dar olan bacaklarınıza, bacaklarınızın rahat girebildiği pantolon belinize bol gelebilir. Bu yüzden pantolon seçerken likralı olmasına özen gösterin. Kıvrımlı hatlarınızın ortaya çıkması için yüksel bel pantolon ya da kotlar sizi oldukça çekici gösterecektir.

İnce, uzun bacaklarınız var ise,

En avantajlı gözüken bacak tipi olsa da aslında göründüğü gibi değil. Öncelikle eğer üst vücudunuzun oranı alt bacağınızın oranına nazaran kısa ise düşük belli pantolon ya da kotlar giyerek doğru orantıyı yakalayabilirsiniz.

Bacaklarınızın yeterince dolgun olduğunu düşünmüyorsanız, pantolon giydiğinizde bacaklarınızın arasındaki mesafe sizi rahatsız ediyorsa çok dar ve çok koyu renkli pantolon ya da kotlar giymemeniz gerekir. Modellerde push-up kesimi tercih edebilirsiniz.

Kalın bacaklarınız var ise,

Bacaklarınız biraz kalın ise, dar kotlarda siyah giymeniz sizi kurtaracaktır. Bol ve İspanyol paçalar ise sizin kurtarıcınız olacaktır. Dizden itibaren bollaşan İspanyol pantolonlar sizi denizkızı formunda gösterebilir. Üst vücudunuz alt vücudunuza göre daha uzunsa yüksek belli pantolon ya da kotlar sizin vücut tipinizi forma sokacaktır.

Hangi tip vücudunuz ya da bacaklarınız olursa olsun, kendinizi sevin ve mutlaka iyi gözükeceğinize inanın. Enerjiniz sizin için eksi gözüken bütün yerlerinizi kapatacaktır.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.