Ultimate magazine theme for WordPress.

Gucci’den Sahip Olmanız Gereken Parçalar

0 260

İtalyan ve Fransız ortaklığından doğan moda devi Gucci dünya modasına yön veren markaların da başında gelmektedir. 1921 yılında kurulan bu ünlü şirket kurulduğu günden bu yana gerek kalitesi gerek tasarımları ile adını moda devlerinin arasına yazdırmayı başarmış durumda. Her sezon yenilenen kataloglarında gardroplarınızın prestijini arttıracak sayısız ürün bulabilirsiniz.

Dünya devi Gucci’den etkileyici koleksiyonlar 

Gucci etiketini taşımasından gurur duyacağınız parçalara göz attığımızda gösterişin hakim olduğu tasarımlar ile karşılaşıyoruz. Anti-minimalist akımın en önemli temsilcisi olan Gucci gözlük modellerinde de bu tavrını devam ettirmiş. Zira güneş gözlüklerinin tasarımında işlevselliğin yanında göz alıcı taşlara da yer verilmiş. Modern bir marka olarak öne çıkan Gucci çanta modellerinde de adeta geleceği bugüne taşıyor.

Sıradışı tasarımların mimarı

Cesur renkler ve sıradışı tasarımlar ile zenginleştirilen çantaların ekürüsi cüzdanlarda da aynı gösteriş hakim. Gucci cüzdan modellerinde ayrıca markanın ünlü amblemi de büyük puntolar ile işlenmiş. Ayrıca gerek çanta gerek cüzdan modellerinde ilginç motiflerin hakimiyeti de göze çarpıyor.

Gucci amblemi prestij sembolü

Aşkın rengi kırmızıyı ve aşkın sembolü kalpleri giyim ürünlerinde sıklıkla kullanan marka bu sayede hem kışkırıtcı hem de romantik tasarımlara imza atmış. Giysilerin tamamlayıcısı ve en önemli moda aksesuarı olan ayakkabılarda da aristokrat tasarımlar göze çarpıyor. Feminenliği doyasıya yaşatan bu modeller yine taşlar ve motifler ile süslenerek sıradışı olma özelliklerini konuşturuyorlar.

Görkem ve gösterişin adresi 

Görkemin ilham verdiği tüm Gucci tasarımlarında iddialı modellerin liderliği söz konusu olsa da gucci saat modellerinde daha sadece ve minimalist çizgileri görüyoruz. Gücünü kalitesinden alan ve odak noktalarındaki yalınlığı renklerin kombinasyonuyla tamamlayan saatlerde bronz, altın ve gümüş tonlarının hakimiyeti göze çarpıyor Ayrıca yine altın detaylar ile süslenmiş beyaz saatler özellikle kadınlar için vazgeçilmez durumda.

Modaya yön veren isim 

Sadece bir marka değil büyük bir şirketler topluluğu olan Gucci kalite ve prestij kavramları ile özdeşleştirilen bir isim. Özgünlüğünden ödün vermeyen ve her dönemin beklentilerini karşılamanın yanında modaya yön verme özelliğini de sürdüren Gucci her kadının dolabında olması için can attığı tasarımları ile moda ikonu olmaya devam ediyor. Rönesans esintilerinin yansıtıldığı koleksiyonundaki her parça ile siz de kendinizi hayallerinizin baş rolünde bulabilirsiniz.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.