Ultimate magazine theme for WordPress.

Gözleri Büyük Göstermenin Yolu

0 147

Gözleri Büyük Göstermenin Yolu, Birçok İnsanın büyük gözlerden etkilenmemesi mümkün değildir. Bu sebeple herkes tarafından bilinir ki büyük gözler dikkat çekici bir özelliği sahiptir.

Küçük gözleri olan kadınlarda bu tür konular için makyaj hilelerinden faydalanabilirler. Bunlar için yapılması gerekenler ise şu şekilde yapılır ;

GÖZLERİ BÜYÜK GÖSTERMENİN YOLU

Göz makyajı yaparken gözaltında bulunan karanlıkları unutmayın. Karanlık görüntü küçük bir görünüm sağlar. Bunun için gözaltında bulunan karartıları ilk önce kapatıcı ile kapatarak daha sonra aydınlık verebilirsiniz.

Göz kapaklarına yapılan makyaj esnasında renklerin eşit olmasına dikkat edin. Farklı tonlarda oluşan renkler gözlerinizin küçük görünmesine sebep olabilir.

Makyaj yapılırken önemli bir konu ise Eyeliner uygulamasıdır. Göz kapaklarınıza tamamına yapılacak bu tür uygulamalar gözlerinizin olduğundan küçük görünmesine neden olacaktır. Eğer bu tür bir uygulama yaptıysanız eyenileri göz kapağınızın orta bölümünden başlamak suretiyle dışa doğru sürebilirsiniz. Yapılacak bu uygulama ile birlikte sizde fark edeceksiniz ki, göz kapağınızdaki görünüm değişecektir.

Far kullanarak gözlerinizi daha büyük göstermek herkes tarafından bilinen en bilindik uygulamalardır. Göz kapağında bulunan katlanma bölgesine sürülecek olan kahve tonları ile göz kapağını yukarıya doğru genişletmek gözünüzü daha büyük gösterebilir. Ancak burada yapmanız gereken ise farın sürülmesini doğal göstermek için fırça ile iyice dağıtmak olacaktır. böylelikle doğal bir görünümde elde etmiş olursunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.