Ultimate magazine theme for WordPress.

Genital Bölgede Kaşıntı Neden Olur?

0 365

Genital bölgede kaşıntı olmasının en büyük nedeni genellikle mantar hastalıklarıdır. Bunun yanı sıra birçok etkenden oluşan birçok hastalık bulunur. Sizler için genital bölgede kaşıntı neden olur? Sorusunu sorduk ve bir liste hazırladık.

1-     Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

Eminim hepiniz kondom kullanmanın önemini biliyorsunuzdur.Kondom çocuk yapmaktan korunmak için değil hastalıklardan korunmak için kullanılır. Cinsel yolla bulaşan genital siğiller, trikomonas, gonore gibi hastalıklar genel olarak kaşıntıya neden olur.

2-     Genital Bölgede Meydana Gelen Mantar Enfeksiyonları

Genital bölgede oluşan ve her 4 kadından 3’ünde rastlanan Candida mantarı büyük ölçekte kaşıntıya neden olmaktadır.

Genital bölgede mantar meydana gelmesine engel olmak için devamlı olarak temizliğe önem vermelisiniz. Cinsel ilişki sırasında korunmalı ve kullandığınız antibiyotiklere dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda her kaşıntı bir hastalık olacak değil gebelik gibi etkilerde genital bölgede kaşıntıya neden olabilmektedir.

Genital Bölgede Kaşıntıya Neden Olan Vajinal Mantar Nasıl Tedavi Edilir?

Genital bölgede vajinal mantar ile karşı karşıya olduğunuzu hisseder ve belirtileri kendinizde görürseniz öncelikle olarak tam teşhis için doktorunuza danışmalısınız. Doktorunuz teşhisin ardından size krem ve tedavi yöntemlerini anlatacak. Bu doğrultuda kısa sürede bu hastalıktan kurtulacaksınız.

Vajinal mantar tedavisi sürerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey tedavi boyunca cinsel ilişkiden kaçınmaktır çünkü mantarlar bulaşıcı olduğu için partneriniz de de bir takım sorunlara neden olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.