Ultimate magazine theme for WordPress.

Genital Bölgede Kararma için Çözümler

0 310

Genital bölgede kararma ten renginiz ne olursa olsun başınıza gelebilir…

Kadınların en çok korktuğu konulardan biri de genital bölgede ki kararmadır. Bunun başlıca sebebi ise hamilelik, yaşın ilerlemesi, ağda kullanımıdır. Bizler bugün sizlere kabusunuz olan kararmaya engel olmak için 4 adet çözüm sunacağız.

Zerdeçal Maskesiyle Beyazlatın

Elinizde bulunan zedeçal’dan 1 tatlı kaşığı alınve onu yarım limonun suyuna ekleyip, iyice karıştırın. Macun kıvamını alana kadar karıştırma işlemine devam edin, macun kıvamını aldıktan sonra bikini bölgesine sürüp 10 dakika bekletin. Ardından ılık su ile durulayın. Zerdaçal maskesinden tam verim almak için haftada 3 gün uygulamanız gerekmektedir.

Kese Yaparak Genital Bölgeyi Beyazlatın

Önemli olan bu yöntemde kullandığınız kese çeşidi, kesinlikle bir ipek kese tercih etmelisiniz. İpek keseyi kullanarak bikini bölgenizi keseleyerek rengin açılmasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntemi ise haftada 1 ya da 2 kez kullanmanız tavsiye edilir.

Genital Bölge Kararması için Bitkisel Çözüm

Genital bölge beyazlamaları için en kullanılan yöntemlerden biride bu özel maskedir. Bu özel maske için gerekenler yarım limon suyu ve 1 yemek kaşığı yoğurttur. Bu karşımı macun kıvamına gelene kadar karıştırdıktan sonra kararan kısımlara uygulayın ve kuruduktan sonra direk olarak yıkayın. Ardından bölgeye bebek pudrası dökün. Bu bitkisel maddeyi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Sadece genital bölgeye değil. Koltuk altına, bacak aranızda uygulayabilirsiniz. Oldukça etkili ve herkes tarafından kullanılan bir yöntemdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.