Ultimate magazine theme for WordPress.

Fenty x Puma by Rihanna İlkbahar/Yaz 2019 Kreaksyonu

0 352

Paris Moda haftasının olmazsa olmazlarından biri olan FENTY X PUMA BY RİHANNA her yıl olduğu gibi bu yılda oldukça renkli bir defile sunmuştur. Paris modasında insanları salonlardan spora yönlendirmeye çalışan ve spor salonu modasına yön veren bu defilede şıklık olduğu kadar rahatlık da her zaman ön planda olmuştur. Her yıl kendini biraz daha farklılaştıran marka birçok moda sever tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Milano moda haftası kadar ünlü olan bu defileler sadece ilgi çekmek değil aynı zamanda Paris’in de moda konusunda liderliği elinden bırakmayacağının göstergesidir. Fenty x Puma koleksiyonunu Rihanna imzasıyla sunmaktadır. Her yıl yapılan bu defile bu sene de Fenty x Puma by Rihanna İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonu olarak sunulacaktır.

2018 Modası

İlkbahar/Yaz 2018 yılında yapılan defilede spor şıklığını renklerle birleştirmişlerdi. Pembe, mor ve lacivert renkleri bir araya getirerek dikkat çekiciliği, Kırmızı, siyah ve beyazı birleştirerek sadeliği, Beyazı tek renk olarak kullanarak cesareti, Yeşilin tüm tonlarını aynı anda kullanarak yalnızlığı vurgulamışlardı. Bu renk tonlarını neon renkli ayakkabılarla birleştirerek herkesin kendini yansıtma olanağını ve enerjiyi de sunmuşlardı. 2019 yılında da benzer temalarla sunumun yapılacağı düşünülmekteydi. Aslında tam da düşünüldüğü gibi oldu. 2019 yılında da 2018 yılındaki düşünceler ve koleksiyon izlendi.

2019 Modası

Rihanna Marc JAcops defilesinden hemen sonra aynı yerde koleksiyonunu sundu. 12 eylülde yapılan defileye ilgi her zamanki gibi oldukça fazlaydı. Fakat 2018 koleksiyonundan daha farklı bir Show’da sergilendi. Özellikle iç çamaşırı koleksiyonu defilenin en ilgi çekici parçaları arasında yer aldı. Birbirinden güzel mankenlerin sunum yaptığı defilede Fenty x Puma by Rihanna trendleri ve İlkbahar/Yaz 2019 favorileri herkese göre değişkenlik gösterdi. Fakat bir gerçek var ki moda dünyasına iç çamaşırı konusunda yön verecek bir durum yaratıldı.

Rihanna’nın Son Noktası

Rihanna sadece şarkılarıyla değil aynı zamanda moda dünyasına dahil olmasıyla da kendini kanıtlamış bir kadın olarak piyasada yer almaktadır. Aynı zamanda güzelliği ile de büyülediğini de söylemeden geçmek olmaz. Bu yüzden de Amerika’da yapılan defile sonrasında da iki farklı yer de daha koleksiyonun tanıtılacağını duyurmuş fakat yerlerini henüz belirtmemiştir.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.